DALI Oberon 3

Model Oberon 3 DALI
od 598,00 €od 538,00 €
Veľké stojanové DALI OBERON 3 prinášajú to najlepšie z oboch svetov: kombináciu veľkého zvuku s kompaktným dizajnom stojanových reprosústav. Výškový reproduktor s ultra ľahkou 29 mm textilnou kalotou sa bez problémov integruje so 7 "basovým reproduktorom z drevovlákniny SMC a reprodukujú pôsobivé výšky, detailné a ostré stredné pásmo a prekvapujúce koherentné a dobre načasované basy. OBERON 3 je vyvinutý na najinovatívnejších nápadoch, tradícii a patentoch DALI - spojených v elegantnom kompaktnom dizajne. OBERON 3 je ideálnym riešením pre akékoľvek umiestnenie či už na stojane alebo položené na polici.
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčame
-10%
DALI Oberon 3
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie svetlý dub - šedá sieťka
Cena za pár
3 - 5 dní 448,33 € 498,33 € 20.00% 538,00 € 598,00 €
Prevedenie tmavý orech - čierna sieťka
Cena za pár
3 - 5 dní 448,33 € 498,33 € 20.00% 538,00 € 598,00 €
Prevedenie biele - šedá sieťka
Cena za pár
Skladom 448,33 € 498,33 € 20.00% 538,00 € 598,00 €
Prevedenie čierne - čierna sieťka
Cena za pár
3 - 5 dní 448,33 € 498,33 € 20.00% 538,00 € 598,00 €

Spustenie série reprosústav DALI OBERON , prináša najlepšie prvky z našich súčasných reprosústav do tejto série, ktorá prináša vysokú kvalitu zvuku, vzhľad a všestrannosť. Kompaktný dizajn OBERON 3 umožňuje ľahkú integráciu v každej miestnosti. Na dosiahnutie širokého spektra disperzie v oblasti počúvania boli starostlivo vybrané materiály a geometria meničov. Rovnaké princípy sa uplatnili aj pri návrhu výhybky. Výsledkom je dobre integrovaný zvuk a to aj pri počúvaní výrazne mimo osi. Toto je dôležité, pretože pri počúvaní hudby zriedka sedíte priamo pred reproduktormi . Ďalšou výhodou je výrazné zníženie harmonického skreslenia a difrakcií spôsobujúcich skreslenie, pretože tieto budú vždy výraznejšie v pri počúvaní v ose. 

Konštrukcia skrine OBERON 3 sa skladá z CNC obrábanej MDF dosky s vysokou hustotou ktorá je potiahnutá starostlivo vybranou vinylovou fóliou. Veľmi pevná konštrukcia skrine OBERON 3 je dosiahnutá pevnými výstužami vo vnútri skrinky. To zlepšuje tuhosť a prakticky eliminuje rezonanciu v skrini. Optimalizovali sme časovanie zladením reproduktorov s akustickým tlmiacim materiálom vo vnútri po stranách, hore a dole. Tým sa vytvorí priamy kontakt medzi basreflexovým portom a basovým meničom. Zvukovým výsledkom je presnejší bas a údernosť na stredobasoch. Basové porty sú umiestnené na zadnej strane OBERON 3 a sú optimalizované na umiestnenie reprosústav priamo k stene pre lepší výkon na basoch . 

Sériá OBERON prináša nový dizajn prednej mriežky. Nová odnímateľná predná mriežka je prispôsobená k svetlejším povrchom reprosústav. "Mountain Gray" je štandardná mriežka dodávaná k povrchom biela a svetlý dub, zatiaľ čo "Shadow Black" je štandardom na tmavých povrchoch čierna a tmavý orech. Pre celý biely vzhľad je ako doplnok k dispozícii aj "Marshmallow White".

Technické špecifikácie 
 • 2 pásmové reprosústavy  
 • Frekvenčný rozsah (+/-3 dB): 47 - 26 000Hz  
 • Citlivosť (2,83 V/1 m): 87 dB  
 • Nominálna impedancia 6 ohm   
 • Maximum SPL 108 dB   
 • Doporučený zosilňovač: 20 - 150W   
 • Deliaca frekvencia [Hz] : 2400 
 • Výškový menič: 1 x 29 mm textilná kalota 
 • Stredo-basový menič: 1 x 17,8 cm, SMC 
 • Princíp: Bass Reflex   
 • Ladenie Bassreflexu: 49 Hz   
 • Konektory: Single - Wire 
 • Magnetické tienenie: Nie   
 • Doporučené umiestnenie: stena, polica 
 • Doporučená vzdialenosť od steny: 5 - 50 cm   
 • Rozmery (VxŠxH) [mm]:350 x 200 x 315 mm
 • Váha 6,3 kg​ 
 • Katalógový list  
 • Recenzie a ocenenia ​

EISA citácia:

«Rad OBERON spoločnosti DALI dokazuje, že kombinácia ohromujúceho škandinávskeho dizajnu so zaujímavým zvukovým zážitkom je víťaznou voľbou. Od ultrakompaktnej OBERON 1 a malej reprosústavy OBERON 3, po štíhly OBERON 5 a vlajkovú loď OBERON 7, táto séria ponúka prvotriedny výkon z veľmi atraktívnych skriniek. Pridajte nástenné reprosústavy OBERON ON WALL a center VOKAL a máte flexibilné riešenie na vytvorenie pôsobivého (a dostupného) domáceho kina. Vypožičanie si technológií meničov (vrátane magnetického systému SMC spoločnosti DALI) zo špičkových sérií EPICON a RUBICON prináša výhody či už pri hudbe alebo filmoch, majú tieto reproduktory široké vyžarovacie pole a jasnú, vyváženú a presvedčivú prezentáciu. Vyzerajú skvele a znejú ešte lepšie ... »

Príďte si vypočuť

DALI Oberon 3 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

DALI Oberon 3

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty