NAD C 3050 Stereophonic Amplifier

Model C 3050 Stereophonic Amplifier NAD
od 1 499,00 €
Integrovaný zosilňovač C 3050 v sebe ukrýva 50 ročnú históriu značky NAD a štýlovým spôsobom ju prináša do budúcnosti. Zosilňovač má unikátny retro dizajn v podobe skrinky z orechového dreva, dvoch VU metrov, klasického tlačidlového ovládania a typografiu v kurzíve s logom NAD z obdobia 70. rokov. Pod vintage zovňajškom sa skrýva moderný HybridDigital UcD zosilňovač s úctyhodnými 100 wattmi trvalého výkonu na kanál a špičkový DAC prevodník Texas Instruments. O bohatú konektivitu sa starajú analógové aj digitálne vstupy vrátane moderného HDMI eARC a MM phono vstupu pre gramofón. Modulárna platforma MDC2 umožňuje pridať do zosilňovača rozširujúce moduly, ktoré poskytnú funkcie ako napr. BluOS multiroom streamovanie hudby vo vysokom rozlíšení alebo Dirac Live akustickú korekciu miestnosti.
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčame
NAD C 3050 Stereophonic Amplifier
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Cena za kus
Osadený modulom NAD MDC2 BluOS-D
Skladom v e-shope 1 382,50 € 1 658,33 € 20.00% 1 659,00 € 1 990,00 €
Cena za kus
Bez BluOS modulu
Skladom v e-shope1 249,17 €20.00%1 499,00 €

Recenzie a ocenenia

Integrovaný zosilňovač C 3050 využíva uznávanú technológiu zosilňovača NAD HybridDigital UcD a dokáže dodať 100 Wpc kontinuálneho výkonu a 135 Wpc okamžitého výkonu, čo zaručuje bezproblémové podanie hudobných prechodov s prakticky nemerateľným šumom a skreslením. Výsledkom je neutrálny zvuk bez skreslenia aj pri vysokých úrovniach počúvania s vynikajúcimi detailmi, vynikajúcim vykreslením priestoru a strhujúcou dynamikou.Digitálna časť je postavená na diferenciálnom D/A prevodníku PCM5242 s vysokým rozlíšením od spoločnosti Texas Instruments, ktorý sa vyznačuje vysokou toleranciou voči chveniu hodín a vynikajúcim dynamickým výkonom. Tento vysoko výkonný DAC umožňuje modelu C 3050 reprodukovať všetky vaše digitálne zdroje s úžasnou muzikálnosťou, ohromujúcou čistotou a presným zobrazením. 

Nový C 3050 vzdáva hold zosilňovaču NAD 3030, klasike 70. rokov. Integrovaný zosilňovač C 3050 LE, odetý do krytu z orechového dreva, má tmavosivý predný panel s pôvodným logom New Acoustic Dimension v kurzíve 70. rokov, dva VU metre a tlačidlové ovládacie prvky na výber zdroja. 

V ústrety budúcnosti C 3050 obsahuje najnovšiu generáciu technológie modulárnej konštrukcie NAD Modular Design Construction, ktorá je odolná voči budúcnosti. Vďaka MDC2 môžu majitelia pridávať nové funkcie a vlastnosti vložením modulu MDC2 do slotu na zadnej strane komponentu. MDC2 obsahuje úplne novú architektúru, ktorá umožňuje obojsmernú komunikáciu medzi modulom a hostiteľským komponentom. Modul MDC2 BluOS-D, pridáva dve špičkové funkcie: Dirac Live room correction a BluOS high-resolution multi-room music streaming.

Svet hudby Po pripojení k domácej sieti cez Wi-Fi alebo káblový Ethernet vám MDC2 BluOS-D v C 3050 poskytuje prístup k takmer všetkej hudbe, ktorá bola kedy nahraná prostredníctvom oceňovaného systému BluOS na správu hudby vo viacerých miestnostiach. Pomocou intuitívnej aplikácie BluOS môžete navoliť hudbu z viac ako 20 populárnych streamovacích služieb vrátane niekoľkých, ktoré ponúkajú bezstratový zvuk vo vysokom rozlíšení, ako napríklad Amazon Music Ultra HD, Deezer, Qobuz a Tidal. Rovnako ako všetky produkty s podporou BluOS, aj C 3050 podporuje zvuk vo vysokom rozlíšení až 24 bitov/192 kHz. Je tiež vybavený funkciou dekódovania MQA na prehrávanie štúdiovej kvality zo služby Tidal. Okrem toho BluOS poskytuje prístup k tisícom internetových rozhlasových staníc a umožňuje prehrávať hudbu z vlastnej digitálnej knižnice.

Technické špecifikácie

 • integrovaný stereo zosilňovač z limitovanej edície – obmedzený počet kusov
 • trvalý výkon 100 W do 4 alebo 8 ohmov a dynamický výkon až 250 W do 4 ohmov32-bit / 384 kHz diferenciálny DA prevodník Texas Instruments audiofilskej triedy
 • možnosť rozšírenia o MDC2 BluOS modul pre pridanie streamovania a multiroom prehrávania
 • bohatý výber analógových aj digitálnych vstupov vrátane HDMI eARC pre pripojenie k TV
 • gramofónový MM predzosilňovač s infrazvukovými filtračnými obvodmi
 • obojsmerný Qualcomm aptX HD Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie
 • dedikovaný slúchadlový zosilňovač so 6.35mm jackom na prednom paneli
 • možnosť ovládania pomocou IR ovládača 
 • Výstupy reproduktora A / reproduktora B
 • Výstup subwoofera
 • Jeden optický, jeden koaxiálny digitálny vstup 
Recenzie a ocenenia

«NAD C3050 sa stal držiteľom ocenenia EISA 2023-2024 ako najlepší integrovaný zosilňovač ! C 3050 navonok vzdáva hold dizajnovým riešeniam prvých zariadení NAD svojím verne prevedeným "vintage" štýlom, ale vo všetkých ostatných ohľadoch je to absolútne moderný integrovaný zosilňovač, ktorý chce splniť každé zvukové želanie svojho majiteľa. Výkon 2× 100 W zabezpečuje zosilňovač triedy D a konektivita zahŕňa HDMI eARC, vyhradený MM gramofónový vstup a ďalšie funkcie. Po pripojení firemného modulu BluOS-D sa funkčnosť rozšíri o vynikajúce možnosti streamovania (vrátane ovládania aplikácií a kompatibility s viacerými miestnosťami) a kalibračnú súpravu Dirac. A zatiaľ čo pokročilé technológie poskytujú pôsobivú kvalitu zvuku, môžete sa kochať veľkými VU meračmi modelu C 3050. A vraj nemôžete mať všetko...»

Príďte si vypočuť

NAD C 3050 Stereophonic Amplifier si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

NAD C 3050 Stereophonic Amplifier

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty