DALI Sound Hub

Model Sound Hub DALI
649,00 €
540,83 € bez DPH
3-5 dní
Cena za kus
DALI Sound Hub je centrom bezdrôtového reproduktorového systému CALLISTO, prenáša hudbu systémom Hi-Res do reprosústav a automaticky prepína medzi viacerými zdrojmi. Funkcionalita Sound Hubu prináša skutočné pohodlie pre milovníkov hudby a filmov, ktorí požadujú viac.
Doprava zadarmo
DALI Sound Hub

DALI Sound Hub ponúka rozšírenú škálu digitálnych a analógových vstupov v kombinácii so systémom automatického prepínania. Sound Hub automaticky aktivuje správny vstup v okamihu, keď začnete prehrávať hudbu alebo zapínať televízor - aby ste jednoducho mohli sedieť a vychutnávať si vynikajúci zvuk. Predný otočný gombík obsahuje LED displej, ktorý kombinuje  tradičné Hi-Fi s komfortom. LED displej zobrazuje aktuálny zdroj zvuku, ako aj úroveň hlasitosti a dokonca môžete nastaviť intenzitu svetla displeja. Toto je podporované svetelným displejom na vrchu Sound Hubu, ktorý indikuje umiestnenie reprosústav CALLISTO v procese párovania. 

Bezdrôtové pripojenie medzi zvukovým hubom a reproduktormi je extrémne stabilné digitálne pripojenie vytvorené na pásme 2,4 GHz alebo 5,8 GHz v závislosti od polohy a kvality pripojenia. Vlastný 30-bitový protokol prenáša nekomprimovaný audio signál I2S v 24 bit 96 kHz, pričom využíva zvyšné bity na riadenie hlasitosti, ID reproduktorov a ďalších riadiacich dát. Pretože pracuje na nižšom prenosovom  pásme a protokol je špeciálne navrhnutý na prenos audio signálu, pripojenie je veľmi stabilné, čo vedie k  bezstrátovému prenosu paketov. 

Nastavenie je jednoduché, takže jediné čoho sa môžete obávať je nastavenie hlasitosti, čo sa dá vykonať prostredníctvom viacerých možností. Napríklad v systéme Sound Hub, pomocou priloženého diaľkového ovládača Bluetooth, priamo cez dotykové panely umiestnené na vrchu každej reprosústavy, alebo prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia.

Rýchla inštalácia

Nastavenie systému Hi-Fi nemôže byť jednoduchšie. Doslova stačí pripojiť napájací kábel do reproduktorov CALLISTO a zvukového rozbočovača a následne stlačiť tlačidlo CONNECT. Hurá a ste pripravení na stream z vášho telefónu alebo hudobného servera.

Dotykový panel

Dotykový panel na vrchnej časti reproduktora CALLISTO umožňuje ovládanie hlasitosti dotykom prsta. Dodávaný diaľkový ovládač Bluetooth a ovládač hlasitosti zvukového hubu pracujú rovnako jednoducho. Bez ohľadu odkiaľ k ovládaniu pristupujete, skutočná zmena hlasitosti sa vykonáva na samom konci reťazca signálu.

Viacnásobné zdroje

Zariadenie Sound Hub podporuje rôzne zdroje: Bluetooth (AAC a Apt-X HD), Analógové (RCA a Mini Jack), Koaxiálny RCA, 2 x Optický (Audio a TV), Výstup USB (Google Chromecast Audio) modulárne rozširujúce porty (napr. BluOS).

Rozšírenie BluOS

Využite neuveriteľnú multi-room platformu Bluesound hi-res pridaním voliteľného modulu BluOS. BluOS je navrhnutý milovníkmi zvuku pre milovníkov zvuku a  poskytujú najlepšiu digitálnu kvalitu zvuku vo vašom dome. Prístup k takmer ľubovoľnej streamovacej službe prostredníctvom bezplatnej aplikácie BluOS.

Technické špecifikácie:
  • Vstupy: 2 x optický (TosLink), koaxiálny (S / PDIF), RCA (analouge stereo), 3,5 mm mini jack, 2 x modul plug-in, Chromecast pripravený 
  • Výstupy: Výstup na nabíjanie USB, (RCA) SUB Out, (RCA) stereo 
  • Bezdrôtové vstupy: Bluetooth 4.2 (AAC, Apt-X, Apt-X HD)
  • Bezdrôtový výstup: 24 bitov / 96 kHz (žiadna útlmová strata)
  • Max. Digitálne rozlíšenie [bity / KHz): 24/96
  • Max. Spotreba energie [W]: 4.5
  • Spotreba energie v pohotovostnom režime [W]: 2.5
  • Rozmery (VxŠxH) [mm]: 76 x 300 x 213
  • Hmotnosť [kg]: 1.6

EISA citácia: 

 Jedným z hlavných nedostatkov kvalitného hi-fi systému vo vašom dome je množstvo káblov ktoré sú nevyhnutne potrebné. Spoločnosť DALI to prekonala tým, že vyvinula aktívne reproduktory Callisto, ktoré spolupracujú s firemným zvukovým hubom. Stabilný prenos pri vysokom rozlíšení 96 kHz / 24 bitov poskytuje skvelý stereofónny zvuk bez káblov. Systém Callisto / Sound Hub funguje bez problémov pri prehrávaní z externých zdrojov, ako je CD prehrávač, alebo streamovanie cez Bluetooth aptX HD. Pridajte rozšíriteľnú kartu NMP-1 pre úplnú kompatibilitu s platformou BluOS multiroom. Systém má prekvapujúco jednoduché nastavenie a takmer okamžite sa môžete tešiť z plnokrvného hudobného výkonu vďaka najlepšej technológii, ktorú DALI ponúka. (V reprosústavách sú požité meniče z radu EPICON).

Súvisiace produkty