LYNGDORF TDAI-2170 Basic

Model TDAI-2170 Basic LYNGDORF
od 2 799,00 €
Dostupné iba na predajni
TDAI-2170 je navrhnutý, vyvinutý a vyrobený v Dánsku. Je to štýlový integrovaný stereo zosilňovač, ktorý nastavil nový štandard zvuku. Okrem toho že je plne digitálny a má flexibilné moduly na upgrade a technológiu RoomPerfect ™ pre korekciu miestnosti, zosilňovač TDAI-2170 poskytuje recept na zvukový zážitok ktorý ohromil kritikov aj poslucháčov.
Doprava zadarmo
Odporúčame
LYNGDORF TDAI-2170 Basic
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
LYNGDORF TDAI-2170 Basic
Cena za kus, základný model bez modulov.
2 332,50 €20.00%2 799,00 €
LYNGDORF TDAI-2170 HDMI
Cena za kus s osadeným HDMI modulom
2 665,83 €20.00%3 199,00 €

KOREKCIA Miestnosti ROOMPERFECT ™

Pri väčšine systémov viac ako 50% zvuku ktorý počujete nepochádza z reprosústav ale z odrazov od stien vašej miestnosti. Umiestnenie reproduktorov, tvar a dynamika priestorových odoziev, odrazy a absorpcie - majú veľký vplyv na to čo počujete. RoomPerfect ™ je najmodernejší a užívateľsky najprívetivejší systém na korekciu miestnosti na svete. Identifikuje charakteristiky vašich reprosústav a vplyv vašej miestnosti na reprodukciu a vyrieši priestorové nezrovnalosti. S programom RoomPerfect ™ reprosústavy reprodukujú hudbu presne tak ako to zamýšľal ich výrobca. Jednoduché nastavenie - napriek tomu že TDAI-2170 je veľmi pokročilý zároveň má neuveriteľne jednoduché nastavenie a používanie. TDAI-2170 je 100% digitálny zosilňovač, nenájdete tu žiadny digitálno- analógový prevod. Digitálny signál riadi reprosústavy priamo bez konverzie.  Signál prechádza súvislou plne digitálnou signálovou cestou bez konverzie pri ktorej dochádza k zhoršeniu zvuku. Toto unikátne a technicky náročné riešenie ponúka zosilnenie bez šumu pri akejkoľvek hladine zvuku, neprekonateľný dynamický rozsah a najčistejší možný zvuk.

VÝHODY PRE VŠETKY SYSTÉMY REPRODUKTOROV 

TDAI-2170 je ideálnym riešením pre každú značku alebo model na trhu. Okrem klasických reprosústav môžete použiť širokú škálu satelitných, stenových alebo nástenných reprosústav. Vďaka svojim unikátnym technológiám dlhodobo spochybňovaná výzva ohľadne umiestnenia reprosústav už nijako neohrozuje ich výkon.. Naopak. Jednoducho umiestnite reproduktory na stenu, aby ste získali čo najmenej škodlivých odrazov. RoomPerfect ™ prispôsobí reproduktor k miestnosti a odstráni akékoľvek nežiaduce basové dunenie. Máte subwoofer? Žiadny problém. RoomPerfect ™ dokonale zosúladí frekvenčný rozsah subwoofera a reproduktorov, takže rozdiely medzi vrcholmi a poklesmi v na basoch a stredoch sú eliminované.

Technické špecifikácie:

 • Výkon : 2 x 170 W / 4 Ω
 • Špičkový prúd 30A
 • Vstupy : 2 x analógové RCA, 2 x koaxiálne digitálne (≤192 kHz / 24 bit), 4 x optické digitálne (≤ 96 kHz / 24 bit) 
 • Výstupy : 1 x koaxiálny digitálny (96 kHz / 24 bit), 1 x analógový 
 • Voliteľné moduly : 
 • 4K HDMI modul (≤192kHz / 24 bit) CEC a ARC kompatibilný, 2 kanály, PCM- vzorkovacia frekvencia 8 kHz, 11.025 kHz, 22.050kHz, 32 kHz, 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz,96 kHz, 176.4 kHz, 192 kHz,  rozlíšenie 16/24-bit, DSD 2.8/5.6 MHz (DSD64/DSD128), HDMI ARC PCM 32 kHz, 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz, 96 kHz, 176.4 kHz, 192 kHz - 16/24 bit rozlíšenie, 
 • HDMI Video 4K -  UHD (3840x2160), DCI (4096x2160)HDR, Deep Color a 3D podpora, HDCP v2.2 compliant
 • Streaming USB modul  (≤384kHz / 32 bit + DXD / DSD64 / DSD128), 
 • Analógový vstupný modul (3 x RCA vstup / 1 x XLR Vstup
 • Rozmery (VxŠxH) : 10 x 45 x 36 cm
 • Hmotnosť : 8 kg ​
 • Spotreba v pohotovostnom režime: 0,34W
 • HDMI modul je možné objednat len ako súčasť zosilňovača je inštalovaný priamo u výrobcu.
 • Balenie obsahuje: kondenzátorový merací mikrofón, držiak mikrofónu, 8m mikrofónny kabel XLR-XLR
 • Recenzie a ocenenia 

«Plne digitálny stereo zosilňovač Lyngdorf Audio TDAI-2170 bol už druhý rok za sebou ocenený ocenením Absolute Sound Editor's Choice Award. V pôvodnom prehľade  časopis uviedol:"Je ťažké si predstaviť že sa ľuďom nebude páčiť, ľudia ho jednoducho milujú" »

«"Lyngdorf TDAI-2170 je jedným z najkrajších dizajnov, ktorý som kedy mal radosť zažiť ... zvuk bol úžasný, jasný a artikulovaný, s fantastickou zvukovou scénou a dynamikou." Greg Handy,  The HomeTheaterReview.com»

«"Tí, ktorí sa radi ponoria do počúvania, budú absolútne nadšení - najrozsiahlejšie a najkomplexnejšie symfónie úplne pohltia milovníka vážnej hudby." What Hi-Fi Rusko »

«"Spustenie technológie RoomPerfect v režime zaostrovania poskytuje výrazné a dramatické zlepšenie s kompaktným a bohatým zvukovým obrazom, ktorý sa potom formuje medzi reproduktormi, akoby boli náhle blízko k sebe. Robí to v súlade s integritou hudby a oveľa presvedčivejšie ako iné systémy korekcie miestností. "  QOBUZ»

«"Nie je pochýb o tom, že Lyngdorf TDAI-2170 je veľmi pôsobivou súčasťou zostavy. Výsledky RoomPerfectu sú presné a dokonalé. Jedná sa o skutočný zosilňovač na hudbu, ktorý neskreslí zaznamenanú skladbu akýmkoľvek spôsobom a pri zosilnení nedochádza  k žiadnemu otepleniu alebo úprave výsledného zvuku. To čo počujete, je to, čo je zaznamenané v skladbe alebo na filmovom soundtracku. Všetko je prezentované bez skreslenia a neuveriteľne detailne. Systém RoomPerfect EQ je výkonný a pôsobivý, ale zároveň je jednoduchý na používanie a je dodávaný s profesionálnym kalibrovaným meracím mikrofónom a statívom, ktorý je súčasťou balenia."  avforums.com»

«"Lyngdorf TDAI-2170 je fantastický flexibilný zosilňovač, ktorý môže byť vašou konečnou a dokáže zvládnuť všetky možné potreby. Okrem toho znie perfektne. Technicky veľmi vzrušujúci zosilňovač s množstvom inteligentných riešení. Odporúčame! Lyngdorf Audio TDAI-2170 je zosilňovač, ktorý jednoducho musíte vyskúšať bližšie ak túžite po dynamickom, flexibilnom a vysoko výkonnom zosilňovači. Osobne som potešený že mi  bolo umožnené testovať zosilňovač, ktorý sa snaží posunúť hranice a uspieť. Dobrý zvuk a zároveň netradičné ale  premyslené pojatie, to vás nepustí!" ljudochbild.se»

Príďte si vypočuť

LYNGDORF TDAI-2170 Basic si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

LYNGDORF TDAI-2170 Basic

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty