QED Performance

Model Performance QED
od 34,90 €
Performance Audio je najobľúbenejší a viacnásobne ocenený rad káblov QED, ktorý ponúka optimálnu rovnováhu medzi zvukovým výkonom a hodnotou.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
0,6 m set RCA
Cena za set
29,08 €20.00%34,90 €
1m set RCA
Cena za set
Skladom33,25 €20.00%39,90 €
3 m set RCA
Cena za set
45,75 €20.00%54,90 €
5m set RCA
Cena za set
54,08 €20.00%64,90 €

Vylepšuje načasovanie a detaily, zachováva rytmus originálnej skladby. Na rozdiel od bežných analógových prepojení, Performance Audio 40 využíva dva medené vodiče 99,999% z bezkyslíkatej medi s rôznymi priemermi na prenášanie rovnakého zvukového signálu. To má za následok poskytnutie alternatívnej cesty pre vysokofrekvenčné zvukové komponenty, ktoré by sa inak mohli časom rozmazať v jednej zvukovej ceste. Performance Audio využíva dizajnérsky koncept prevzaty od špičkovej referenčnej rady, aby optimalizoval zvukový výkon pri pripojení prehrávača CD, DAC alebo Tuner k zosilňovaču alebo prijímaču. Patria sem kvázi symetrická geometria, dielektrické materiály s nízkou kapacitou a 24 k pozlátené konektory RCA. 

TECHNICKÉ ÚDAJE

  • 99,999% vodiče bez medi s kyslíkom (OFC) s penovým PE dielektrikom pre zvukovú čistotu
  • QED komplementárne vodiče (TM)
  • Asymetrická krútená dvojlinka obsahuje nezávislé dvojvrstvové tienenie, ktoré chráni jemné signály pred rušením od vonkajších vysokých napätí a prúdov.
  • Dvojdielne pozlátené konektory QCA Anamate (TM) RCA s medenými kontaktmi s vysokou čistotou, dutý stredový kolík a dizajn s nízkym vírivým prúdom

Príďte si vypočuť

QED Performance si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

QED Performance

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.