Test zosilňovača PrimaLuna ProLogue Premium | The Absolute Sound USA

07.03.2011 • 2 min

« Spojenie zosilňovača ProLogue Prenium a nových reprosústav Vienna Acoustics Mozart Grand SE, to bola láska na prvý pohľad.»

« Jedným zo skvelých aspektov PrimaLuna bola obrovská zvuková scéna a rozsiahly zmysel pre priestorovosť. Napadlo ma, že by ste potrebovali 3-D okuliare pre tento druh zážitku. »

« Charakteristickým rysom  ProLogue Premium bol mimo iného prebytok dozvukov a harmonickej energie, ktorá vyzerala že víri hudobnú scénu poskytujúc tak plnší zvuk skôr než iskrivý suchý mikro detail ktorý často počuť z tranzistorových zosilňovačov. »

« Je veľmi ťažké rozlúčiť sa s týmto zosilňovačom bez toho, aby ste neostali ohromení. Najnovšia snaha v PrimaLuna vedie k podstate toho, čo  High End reprezentuje pre mnohých z nás. Kvalita prevedenia a skvelý zvuk ? Samozrejme. Dobrá cena za výrobok ?   Iste. Ale čo je najdôležitejšie, ProLogue Premium umiestni dôraz na zložky ktoré nám často unikajú pri bežnejšej elektronike - živosť a plynulosť hudobnej udalosti. Ak máte toľko skúsenosti ako ja, potom viete aké ťažké je dostatočne oceniť tento produkt. »

Neil Gader, Apríl 2011, The Absolute Sound USA, kompletný test

Ďalšie novinky