ARCAM HDA AVR10

Model HDA AVR10 ARCAM
od 2 999,00 €
AVR10 možno v každom prípade označiť za audiofilský produkt, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku presahujúcej konkurenčné prijímača iných značiek. Platí to ako pre dvojkanálový, tak pre viackanálový zvuk. Priestorový zvuk s vysokým rozlíšením alebo dvojkanálová hudba sú prezentované s dokonalým realizmom, ktorý oživí všetko od akčných filmových trhákov po vaše obľúbené koncerty. Nový AV receiver AVR10 z radu HDA vychádza zo skúseností spoločnosti Arcam ako jednej z najuznávanejších audiotechnických spoločností vo Veľkej Británii. Využíva najkvalitnejšie komponenty aj technologické postupy a je navrhnutý tak, aby prinášal maximálny hudobný zážitok. Všetky AV produkty ARCAM sa vyznačujú čistým dizajnom, jednoduchou obsluhou a obsahujú tie najmodernejšie AV technológie, vďaka ktorým ponúka vysoký výkon i úžitkové vlastnosti.
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčame
ARCAM HDA AVR10
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
ARCAM HDA AVR10
Cena za vystavený kus
Skladom 1 415,83 € 2 499,17 € 20.00% 1 699,00 € 2 999,00 €
ARCAM HDA AVR10
Cena za kus
2 499,17 €20.00%2 999,00 €

Pripravený na budúcnosť Disponuje najnovšími kodeky Dolby Atmos, Dolby VISION, DTS: X 7.1.4, DTS Virtual: X ™ a IMAX Enhanced. Medzi ďalšie funkcie patrí 4K (UHD) HDMI 2.0b so schopnosťou HDCP 2.2 a pripojenie Bluetooth aptX HD, audiofilský D / A prevodník SABRE ESS 9026PRO. 7 HDMI vstupov a 2 HDMI výstupy. AVR10 ponúka 12-kanálový zosilňovač triedy AB, čo zaručuje rozsiahle možnosti pripojenia a dekódovanie, vrátane Dolby Atmos, DTS: X 7.1.4 aj AURO 3D. Pre priaznivcov rozhlasového vysielania je integrovaný FM aj DAB + tuner a využiť môžete aj internetové rádio alebo streamovať hudbu priamo zo siete prostredníctvom ovládacej aplikácie a podporovaných služieb Tidal, Deezer, Napster, Qobuz pod.

Najnovšia technológia pre priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení Dolby Atmos a DTS: X sú vzrušujúce nové technológie priestorového zvuku. Tieto technológie vám prináša neobyčajné zážitky s podmanivým, viacrozmerným zvukom, ktorý naplní váš pokoj úžasnú bohatosťou a hĺbkou. Hudba, ľudia a predmety ožívajú v dych vyrážajúcich detailoch a plynú všade okolo vás. AVR10 s Dolby Atmos / DTS: X naplní miestnosť viacrozmerným zvukom, vďaka ktorému sa budete cítiť, ako by ste boli priamo uprostred príbehu, ktorý sa odohráva na obrazovke.Poznámka: Pre plnohodnotné využitie všetkých 7.1.4 kanálov je vyžadovaný externý 4-kanálový zosilňovač (napr. ARCAM PA410 ).

IMAX Enhanced je nový certifikačný a licenčný program, ktorý kombinuje produkty špičkovej spotrebnej elektroniky s digitálne prepracovaným IMAX 4K HDR obsahom a DTS zvukovými technológiami. Spotrebiteľom ponúka doteraz nevídanú úroveň kvality vizuálnych i zvukových zážitkov v bežnom domácom prostredí. Výrobcovia spotrebnej elektroniky, ktorí chcú byť prijatí do rozšíreného programu IMAX, musí spĺňať prísne výkonnostné štandardy stanovené certifikačnou komisiou inžinierov IMAX a DTS a prednými technickými špecialistami Hollywoodu.

Profesionálne kalibrácie od spoločnosti DIRAC RESEARCH Pre dokonalý hudobný a filmový zážitok je dôležitá správna kalibrácia celého systému, o ktorú sa postará profesionálny kalibračný systém Dirac Live ®, ktorý umožňuje vďaka akustickým korekciám prispôsobiť reprodukciu danej miestnosti a účinne eliminovať akustické problémy posluchového priestoru. Dirac Live je softvér, ktorý využíva sofistikovanú analýzu zvuku reproduktorov vo vašej posluchovej miestnosti k optimalizácii celkového zvukového výkonu. AVR10 vďaka technológii Dirac Live umožňuje koncovým užívateľom bez dodatočných nákladov vykonávať akustické úpravy na profesionálnej úrovni v pohodlí svojho domova.

Technické špecifikácie

 • Dolby Atmos & DTS: X - 7.1.4 dekódovanie, certifikácia IMAX Enhanced
 • 4K (UHD) HDMI2.0b s HDCP2.2
 • 7 vstupov HDMI, 2 výstupy HDMI, kompatibilné s eARC
 • 6 digitálnych vstupov (2 x optický + 4 x koaxiálny) a jeden digitálny výstup (optický)
 • Kalibračný systém Dirac Live ® 
 • GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer, internetové rádio
 • Roony ready
 • Podpora MQA 
 • Bluetooth aptX HD
 • Audiofilský D / A prevodník, Sabre ESS9026PRO 
 • Plná I / P kontrola vrátane Control4 a Crestron​ 
 • Výkon: 2 x 80 W, 7 x 60 W pri 8 Ω
 • Frekvenčný odozva: 20 Hz - 20 kHz ± 0,2 dB
 • THD: -100 dB (20 Hz - 20 kHz)
 • Rozmery: 433 x 171 x 425 mm
 • Hmotnosť: 16,5 kg

Príďte si vypočuť

ARCAM HDA AVR10 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

ARCAM HDA AVR10

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.