Kohut Audio

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Hovoria tí, čo o nás ešte nepočuli.

Špičkovej hi-fi technike sa venujeme už od roku 1992 a sme jedna z najstarších firiem pôsobiacich na Slovensku v tejto oblasti. Zameriavame sa na predaj audio komponentov, reprosústav a príslušenstva.

Už 25 rokov Vám prinášame to najkvalitnejšie z audiotechniky.

Spoločnosť Kohut a Syn vznikla ako klasická rodinná firma v roku 1992 pôvodne ako TV servis. Okamžite sme sa však začali zaoberať aj predajom spotrebnej elektroniky hlavne TV a HiFi komponentov JVC.  V roku 1995 sme otvorili samostatné HiFi štúdio v suterénnych priestor na Štefánikovej ulici č.6. Konkurencia nás vtedy trefne nazvala „HighEnd v pivnici“. Predávali sme vtedy značky AU/RA, Marantz, Luxman, Quadral, B&W, Triangle, Castle, NAD, SonusFaber, Rotel atd… V roku 1998 sme sa presťahovali do dnešných priestorov na ul. Slovenskej jednoty 8, kde fungujeme dodnes. Počas celého obdobia fungovania HiFi štúdia sme každoročne pripravovali prezentácie HighEnd elektroniky pre širokú verejnosť či už v galérii Júliusa Jakobyho na hlavnej ul. v Košiciach alebo v našom HiFi štúdiu na ul. Slovenskej jednoty 8. Rovnako sme sa zúčastnili výstav Watt Hifi a High End Slovakia v Bratislave. V posledných rokoch prezentujeme náš tovar na výstave Audio Video Kino v Košiciach. 

V súčasnej dobe sa zameriavame sa na predaj audio komponentov, reprosústav a príslušenstva strednej a vyššej triedy s vynikajúcim pomerom výkon/cena, hlavne pre náročnejších klientov. S hrdosťou môžeme konštatovať, že sme jedna z najstarších firiem pôsobiacich v tejto oblasti na Slovensku nepretržite  od roku 1992. Na Slovensku zastupuje prestížne značky PrimaLuna, Crystal Cable, AUDIA a Vienna Acoustics. V kľudnom prostredí nášho HIFI štúdia uprednostňujeme individuálny prístup ku každému klientovi a „ušitie zostavy na mieru“. 

V roku 2013 sme sprevádzkovali e-shop, ktorého sortiment a základy sme postavili na skúsenostiach a tradícii nášho kamenného HiFi štúdia. 

Sme nezávislý predajca, ktorý si dôkladne vyberá sortiment ktorý predáva, ktorý podrobne pozná a má ho odskúšaný priamo vo svojom showroome. V našom e-shope spájame výhody nakupovania cez internet s istotou nákupu v kamennom obchode.  Na všetok ponúkaný sortiment máme zabezpečný záručný a pozáručný servis. Všetok tovar odoberáme výhradne od oficiálny distribútorov pre SR. 
Na všetky vaše otázky radi odpovieme a radi vám pri kúpe poradíme na tel. č.: 0905 642 156 (V pracovných dňoch 13 - 18:00 ) alebo e-mailom: info@kohutaudio.sk

Ako veľký fanúšik cyklistiky, KohutAudio sponzoruje podujatia v okolí Košíc v horskej a cestnej cyklistike, rovnako podporujeme malý amatérsky team: KohutAudio Cycling Team. Počas celého roka nás môžete stretávať trénovať na cestách v okolí Košíc v neprehliadnuteľných červených dresoch.