BlueSound NODE (Gen 3)

Model NODE (Gen 3) BLUESOUND
od 599,00 €od 398,00 €
Bluesound zostáva vedúcou silou revolúcie hifi streamingu a nová generácia NODE predstavuje technologický upgrade a vylepšenia zvuku, ktoré zvyšujú latku na doteraz nepoznanú úroveň. Všetko, čo vedela predchádzajúca generácia, vie nový NODE lepšie. Okrem použitia platformy procesora ďalšej generácie sme pridali ďalšie vylepšenia, ktoré potešia moderného audiofila: nová a vylepšená konštrukcia DA prevodníka, HDMI eARC vstup, nový intuitívny dotykový panel s rozpoznaním priblíženia ruky, podpora USB výstupu pre externé DA prevodníky a prémiovú saténovo matnú povrchovú úpravu, ktorá zaručí ľahké začlenenie NODE do akejkoľvek zvukovej zostavy. Cieľom Bluesound je priniesť vysoké rozlíšenie do každodenného hifi počúvania. NODE je najnovším meradlom tohto úsilia - perfektná zmes zvukovej kvality, moderného dizajnu a vysokej hodnoty pre milovníkov hudby.
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčame
-34%
BlueSound NODE (Gen 3)
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie biele
Cena za kus
Skladom 331,67 € 499,17 € 20.00% 398,00 € 599,00 €
Čierne prevedenie
Cena za kus
Skladom 331,67 € 499,17 € 20.00% 398,00 € 599,00 €


PRÉMIOVÝ DAC DESIGN

Úplne nová konštrukcia DA prevodníka so zapojením s diferenciálnym výstupom znamená, že náš nový streamer audiofilnej triedy teraz znie ešte lepšie. Nový NODE zvyšuje pomer signál/šum na -113dB a úroveň skreslenia na iba 0.002%, čo je citeľné zlepšenie oproti predchádzajúcemu modelu. V tomto zmysle môže byť NODE najdostupnejším high-end audio komponentom na planéte.

SKUTOČNÝ HIFI STREAMER

Nový NODE zostáva verný svojím hi-res audio základom, ale zároveň ponúka neuveriteľnú všestrannosť pre ľubovoľnú hifi zostavu. Okrem vstavaného výkonného DAC prevodníka teraz NODE podporuje aj USB Audio 2.0 výstup na konektore typu A. Cez USB výstup je možné posielať digitálny zvuk s rozlíšením až 24bit/192kHz do externého DAC podľa vašej voľby. Samozrejme získate aj BluOS - špičkový hi-res multiroom systém, ktorý spája NODE so všetkou hudbou, ktorá kedy bola nahraná. Nekonečný potenciál pre vašu hifi zostavu.

VSTUPY A VÝSTUPY

Vďaka širokej ponuke digitálnych a analógových výstupov možno NODE v rámci hifi streamovania prirovnať k švajčiarskemu nožíku. Nový NODE má teraz na zadnom paneli tiež HDMI eARC vstup pre flexibilnú inštaláciu alebo pripravenosť na budúce potreby užívateľa. NODE je navrhnutý tak, aby poskytoval rovnaký komfort v dvojkanálovom TV systéme rovnako ako v posluchovej miestnosti audiofila a poskytoval hi-res zážitok bez ohľadu na to, kde je používaný.

INTUITÍVNE DOTYKOVÉ OVLÁDANIE

Elegantný celosklenené rozhranie s kapacitnými dotykovými LED ovládači zdobí hornú stranu NODE. Ich pomocou môžete ľahko dotykom ovládať prehrávanie, pauzu, hlasitosť a novo aj predvoľby. NODE má zabudovaný aj senzor priblíženia, ktorý zaručuje, že LED na dotykovom paneli nevyžarujú nechcené svetlo, keď nie sú používané a rozsvieti sa len, keď k nim priblížite ruku.

PRIPRAVENÝ NA BUDÚCNOSŤ 

Štvorjadrový procesor ďalšej generácie Bluesound sa pýši silou a rýchlosťou, ktorá je potrebná pre najnovšie a najlepšie spracovanie zvuku a má dosť rezervy vo výkone pre čokoľvek, čo môže budúcnosť technológií priniesť. V tomto zmysle je NODE přespecifikovaný, takže môže byť súčasťou vašej posluchovej miestnosti dlhé roky alebo dekády.

SATÉNOVÝ POVRCH

Prehrávače Bluesound sú navrhnuté tak, aby zapadli do každodenného života. Nový NODE nie je v tomto odlišný. Matné saténové telo v bielom alebo čiernom prevedení zapadne bezchybne do každého interiéru. Povrch sa ľahko čistí od nežiaduceho prachu a nečistôt a vyzerá skvele vedľa Vašich milovaných audio komponentov. Ale nakoniec, najviac z nového NODE budú aj tak profitovať vaše uši.​

VLASTNOSTI

 • ŠTVORJADROVÝ 1.8GHz ARM® CORTEX ™ A53 PROCESOR
 • Podporované formáty: MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG, ALAC, OPUS​
 • Podporované Hi-Res formáty: FLAC, MQA, WAV, AIFF, MPEG-4 SLS
 • SkreslenieTHD+N, 0.002%
 • SNR-113dBA
 • Vzorkovacia frekvenciaaž 192 kHz / Bitová hĺbka16-24
 • 32-BIT/384kHz PREMIUM DAC DESIGN
 • HDMI eARC, 
 • OPTICKÝ A ANALOGOVÝ VSTUP
 • STEREO ANALÓGOVÝ VÝSTUP
 • OPTICKÝ, KOAXIÁLNY & USB VÝSTUP
 • BluOS™ BEZDRÔTOVÝ MULTIROOM HUDOBNÝ SYSTÉM
 • PODPORA MQA A HI-RES AUDIO STREAMINGU
 • PODPORA AIRPLAY 2
 • FUNGUJE S AMAZON ALEXA A GOOGLE ASSISTANT
 • DUAL-BAND WI-FI + GIGABIT ETHERNET
 • DVOJSMERNÝ aptX™ HD BLUETOOTH
 • MOŽNOSŤ IR DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA S FUNKCIOU UČENIA SA
 • VSTUP PRE INFRAČERVENÝ SENZOR
 • 12V TRIGGER VÝSTUP
 • VÝSTUP PRE KÁBLOVÉ A BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ
 • VÝSTUP PRE KÁBLOVÝ A BEZDRÔTOVÝ SUBWOOFER
 • DOTYKOVÉ OVLÁDANIE S PREDVOĽBAMI
 • ČIERNE ALEBO BIELE PREVEDENIE​
 • Rozmery220 x 46 x 146 mm (Š x V x H)
 • Hmotnosť1.09kg

Recenzie a ocenenia:

 

"Bezdrôtový multiroom systém Bluesound bol revolučný, už keď sa prvýkrát objavil, pričom jeho platforma BluOS určená pre prehrávanie hudby vo vysokom rozlíšení sa odvtedy ďalej zdokonaľovala a vyvíjala. Táto najnovšia verzia hudobného prehrávača NODE predstavuje jednoduchý spôsob, ako do vášho systému priniesť multiroom spoločne s pripojením Wi-Fi, Ethernet, Apple AirPlay 2, aptX HD Bluetooth a USB-A na prístup k obsahu zo streamovacích služieb, internetových rádií, alebo z vašej vlastnej hudobnej knižnice. A nový NODE má teraz aj HDMI ARC pre zvuk z TV a herných systémov - to všetko s ovládaním pomocou intuitívnej aplikácie BluOS Controller alebo prostredníctvom obľúbených hlasových asistentov. "

 • EISA 2021-2022
Blusound si s původním konceptem Node (a Node 2i a dalšími doprovodnými komponenty) vydobyl za těch ne mnoho let existence velkou pověst jakožto jeden z mála výrobců, kteří nabízí výtečně a prakticky bezchybně fungující produkt s přístupem k prakticky všem zásadním síťovým zdrojům hudby – a to v kompaktním a neokoukaném balení, s vynikající uživatelskou přívětivostí, racionální cenou a vůbec ne špatným zvukem (v kontextu třídy). Nový NODE v této tradici pokračuje, vizuální stránku posouvá lehkými doteky do současnosti a přidává i jiná lehounká vylepšení, která v konečném součtu nabízí zase o kousek lepší produkt – u NODE s tím dovětkem, že se to obejde bez zvýšení ceny a navíc vám nový NODE dá důraznější, lepší bas a celkově o kousek zábavnější zážitek. A jestli jste už v high-end sféře, NODE se ani tam přes dobrý D/A převodník stále nemá zač stydět… Výtečné a všestranné zařízení, tenhle NODE!

Príďte si vypočuť

BlueSound NODE (Gen 3) si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

BlueSound NODE (Gen 3)

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty