DALI iO-6

Model iO-6 DALI
od 399,00 €od 359,00 €
Slúchadlá DALI IO-6 s potlačením okolitého hluku sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort s odolným dizajnom, prirodzeným a transparentným zvukom. Majú najlepšiu výdrž batérie vo svojej triede. Navrhnuté a vyvinuté od začiatku do konca v našom ústredí v Dánsku. Vďaka 35-ročným skúsenostiam spoločnosti DALI s tvorbou vysoko kvalitných reproduktorov sme sa rozhodli využiť svoju vášeň a odborné znalosti na vytvorenie bezdrôtového DALI IO-6 - určeného pre súčasných milovníkov hudby. S našou vášňou pre reprodukciu hudby sme boli presvedčení, že so slúchadlami môžeme robiť to, čo sme urobili s reproduktormi; poskytnúť vynikajúco znejúci produkt, ktorý poskytne lepšie hudobné zážitky ako zavedená konkurencia. Slúchadlá sú v podstate pár malých reproduktorov usadených na vašej hlave. Sú to vaše osobné prenosné hi-fi reproduktory, ktoré vám umožňujú vziať si so sebou ten pravý zvuk DALI kamkoľvek pôjdete. DALI IO-6 s aktívnym potlačením hluku sú určené ako perfektný spoločník na cestovanie a roznych dopravných prostriedkoch a situáciách.
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčame
-10%
DALI iO-6
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie Caramel White
Cena za kus
Nedostupné 299,17 € 332,50 € 20.00% 359,00 € 399,00 €
Prevedenie Iron Black
Cena za kus
3 - 5 dní 299,17 € 332,50 € 20.00% 359,00 € 399,00 €
Prevedenie Army Green
Cena za kus
3 - 5 dní 299,17 € 332,50 € 20.00% 359,00 € 399,00 €
Prevedenie Chalk White
Cena za kus
3 - 5 dní 299,17 € 332,50 € 20.00% 359,00 € 399,00 €

Ako spoločnosť ktorá vyrába reprosústavy plne chápeme dôležitosť vysokovýkonného meniča. Zistenie, že v odvetví slúchadiel sa ako meniče často používajú lacné sériové komponenty bolo pre nás veľkým prekvapením. Bez toho, aby im venovala skutočná technická pozornosť.Slúchadlá DALI IO-6 využívajú vysoko kvalitný menič navrhnutý na mieru s veľkou membránou 50 mm a optimalizovaným systémom neodýmových magnetov na dosiahnutie nízkeho skreslenia, minimálneho zafarbenia a presnej dynamiky v celom frekvenčnom rozsahu.Menič s veľkým priemerom zaisťuje lineárny pohyb s minimálnou kompresiou. To spolu s dobre kontrolovanými pohybom membrány z papierových vlákien znamená, že aj tie najmenšie hudobné detaily vynikajú krištáľovou čistotou a tiež to znamená, že zvuk nikdy ani po hodinách počúvania.neunavuje.


DALI IO-6 je uzavretá jednotka navrhnutá na zabezpečenie vysokej úrovne prirodzenej pasívnej izolácie hluku (PNI). Nízkofrekvenčný šum však nemožno pasívne odstrániť, preto DALI IO-6 využíva najnovšiu technológiu ANC na odstránenie hluku pozadia. DALI IO-6 ponúka tri rôzne režimy ANC, ktoré vám umožňujú zvoliť si, koľko z okolitého hluku chcete odfiltrovať: ANC ON, ANC OFF a režim Transparency. Keď je aktivovaná ANC, IO-6 aktívne ruší nízkofrekvenčný šum - napr. v tvare opakujúceho sa rytmického pozadia, či ste v kancelárii, lietadle, autobuse, vo vlaku, alebo pri kosení trávnika. Aj keď je ANC deaktivovaný, stále budete mať vysoký stupeň izolácie od vonkajšieho hluku vďaka uzavretému systému a mäkkých náušníkov čím získate prirodzený PNI. Tretí režim Transparency obchádza pasívnu izoláciu hluku (PNI) tak, že do zvuku slúchadiel dodáva externý okolitý zvuk. Slúchadlá sa stávajú akusticky jednosmerne priehľadnými (smerom dovnútra). Odstránenie šumu v pozadí vám pomôže oddýchnuť a vychutnať si svoju obľúbenú hudbu, či už doma alebo na cestách. Spolu so znížením obťažovania vonkajším hlukom, potlačenie hluku zlepšuje počuteľnosť detailov v hudbe, čo znamená, že môžete počúvať pri nižšej hlasitosti - čím sa znižuje potenciál dlhodobého poškodenia sluchu. Medzi tromi režimami ANC môžete ľahko prepínať pomocou špeciálneho tlačidla umiestneného konvenčne na okraji pravého slúchadla s uľahčeným prístupom aj pomocou rukavíc.

IO-6 poskytuje 30-hodinovú výdrž batérie, ktorá vám umožní počúvať bez nabíjania celé dni. A ak vám dôjde batéria, IO-6 bude pri používaní dodávaného kábla Mini Jack jednoducho pokračovať v pasívnom režime „Vypnuté“. Alebo sa nabije na 100% za 2 hodiny pomocou štandardného konektora USB-C.

DALI IO podporuje:  Bluetooth AptX, AptX HD a Apple AAC. Ale pre najvyššiu možnú kvalitu DALI IO obsahuje konektor USB-C, ktorý podporuje digitálne streamovanie zvuku z Windows alebo Mac. IO tiež obsahuje tradičný káblový analógový konektor Mini Jack.


ULTIMATE COMFORT Každý z nás je jedinečný; všetci máme hlavy a uši rôznych veľkostí. Slúchadlá DALI IO boli ergonomicky optimalizované, aby sa zaistilo, že sa pohodlne zmestia na čo najviac poslucháčov. Vyžaduje si to početné prototypy a analýzu rôznych kombinácií chráničov sluchu, kriviek čelných oblúkov a uhlov náušníkov. Výsledkom je dizajn s nastavením, ktoré je potrebné na to, aby poskytovalo prirodzené pohodlie každému.

Technické špecifikácie 
 • Uzavreté slúchadlá 
 • 50 mm kónická membrána z vlákniny   
 • Funkcia aktívneho odstranovania hluku pozadia
 • Pripojiteľnosť: Bluetooth (bezdrôtové), 3,5 mm mini jack stereo, USB-C 
 • Bezdrôtové vstupy:  Bluetooth 5.0, AAC, aptX, aptX HD 
 • Funkcie:  Zapnutie / vypnutie napájania, Bluetooth Spárujte / Uvoľnite, Zvýšenie / zníženie hlasitosti, Prehrať / pozastaviť / preskočiť skladbu, telefonovanie, ANC Mode ON/ Transparancy / OFF
 • Hovory bez použitia rúk a hlasová asistencia pomocou funkcie Clear Voice Communication (CVC) 
 • Výdrž batérie 30 hodín 
 • Súčasťou balenia je kábel USB-C, 3,5 mm stereo kábel, prepravný vak 
 • Vymeniteľné chraniče 
 • Váha 325g 
 • Frekvenčný rozsah (+/- 3dB) [Hz] 10 Hz-20 kHz 
 • Citlivosť analógového vstupu 94dB spl @ 500 Hz(Pasívny režim / aktívny režim) 200 mV rms / 175 mV rms 
 • Impedancia (pasívny režim) 25Ω 
 • Kompletné špecifikácie 
 • Recenzie a ocenenia 


EISA Citácia:

"Mnoho výrobcov reprosústav diverzifikovalo slúchadlá, ale žiadna z nich to neurobila tak pôsobivo ako dánsky výrobca DALI. Nielen že je IO-6 bezdrôtový dizajn, ale tiež obsahuje vynikajúce aktívne potlačenie šumu a pridáva k svojmu uzavretému dizajnu tri režimy zrušenia okolitého hluku. Ak by to nestačilo, pridáva sa k tomu najlepšia výdrž batérie vo svojej triede, ktorá vám umožní dlhšie počúvanie, v skutočnosti až 30 hodín bez nabíjania. Pridajte k tomu skvelý dynamický, ale zároveň otvorený a detailný zvuk a nemáte nič menej, ako senzačný debut."

Príďte si vypočuť

DALI iO-6 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

DALI iO-6

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.