AUDIA FLS4

od 7 490,00 €
Dostupné iba na predajni
Audia Flight FLS4 je špičkový stereofónny koncový zosilňovač s vysokou rýchlosťou odozvy (šírkou pásma viac ako 0,7MHz), vysokým výkonom (až 700 W) a schopnosťou takmer neobmedzenej kontroly reprosústav. Rovnako ako v rade Strumento sme použili naše ľudské uši aby nám pomohli v procese návrhu FLS 4. Toto úsilie nám umožnilo vytvoriť zosilňovač, ktorý lepšie dosahuje náš cieľ sonickej dokonalosti podobne ako u Luthiera, ktorý využíva dlhoročné skúsenosti, špičkové remeselné spracovanie a intenzívne počúvanie, aby našiel dokonalý tónový charakter a emocionálnu odpoveď na zvuk svojich nástrojov.
Novinka
Odporúčame
AUDIA FLS4
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Strieborné prevedenie
Cena za kus
6 241,67 €20.00%7 490,00 €
Čierne prevedenie
Cena za kus
6 241,67 €20.00%7 490,00 €
 V zosilňovači FLS 4 je možné nájsť množstvo konštrukčných prvkov prevzatých z radu Strumento. Dlhý zoznam obsahuje plne symetrické obvody, prísne selektované súčiastky, 32 výkononových koncových tranzistorov napájaných zo zdrojov osadených špičkovými nízko-impedančnými kondenzátormi s kapacitou 288.000 μF v hlavnej napájacej vetve koncového stupňa. Sekcia predzosilňovača vychádza z exkluzívneho dizajnu Audia Flight a pracuje v čistej triede A s prúdovou spätnou väzbou. Kvôli ďalšej izolácii tejto kritickej časti zosilňovacieho  procesu od interferencií a poskytnutiu tepelnej stabilizácie pre všetky jeho jednotlivé diskrétne časti je napájací transformátor 2 000 VA uzavretý v dvojitej hliníkovej skrini a je zaliaty v epoxidovej živici. Na napájanie riadiacich a ochranných obvodov sa používa samostatný toroidný transformátor 15 VA ktorý je úplne oddelený od zvukových častí.  S celkovým počtom 12 oddelených napájacích zdrojov na samostatných doskách a plošnými spojmi s extra hrubou vrstvou kvalitnej medi a výkonom 200 wattov RMS @ 8 Ohm možno vidieť mnohé elementy prevzaté s radu Strumento. Tieto elementy sú súčasťou koncového zosilňovača FLS 4, ktorý je schopný  poskytnúť poslucháčovi úžasný výkon a prinášať emocionálne hudobné zážitky. Rovnako ako náš referenčný  stereofónny zosilňovač Strumento N ° 4 mk2, aj stereofónny výkonový zosilňovač FLS4 je navrhnutý tak, aby prebral vašu obľúbenú hudbu k životu a dostal váš audio systém na  najvyššiu úroveň dokonalosti.
Technické špecifikácie:
 • Výstupný výkon na kanál RMS @ 8/4/2 Ω 200/380 / 700W 
 • Zisk 29 dB
 • Vstupná citlivosť 1,41 V RMS
 • Frekvenčný rozsah (1W RMS -3dB) 0,3 Hz ÷ 0,7 MHz
 • Rýchlosť prebehu (@ 8 Ω) > 160 V / μS
 • THD <0,05%
 • Odstup S / N  110 dB
 • Vstupná impedancia nesymetrický vstup 7,5 kΩ
 • Vstupná impedancia symetrický vstup 7,5 kΩ
 • Damping faktor (@ 8 Ω) > 650
 • Spotreba v pohotovostnom režime: 1W
 • Nominálna spotreba energie (bez signálu)170W
 • Spotreba energie (200W RMS @ 8 Ω oba kanály) 840W
 • Rozmery a hmotnosť 450x180x440mm (Š x V x H) - 34kg

Príďte si vypočuť

AUDIA FLS4 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

AUDIA FLS4

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.