DALI Katch ONE

Model Katch ONE DALI
od 749,00 €
Soundbar DALI KATCH ONE kombinuje vynikajúcu reprodukciu zvuku so sviežim a atraktívnym vzhľadom. Vychutnajte si filmy, hudbu a hry, ako ste ich predtým nikdy nepočuli. Posúvajte svoju domácu zábavu na novú úroveň pomocou nášho DALI KATCH ONE, nášho prvého zvukového panela pre televízor. Keď sa televízory zväčšujú, priestor pre kvalitné audio systémy sa zmenšuje. Pre divákov, ktorí požadujú, aby bol ich televízny zvuk rovnako ostrý ako obraz, vytvorila spoločnosť DALI KATCH ONE. Štýlový, komplexný zvukový panel, ktorý vylepší Váš televízny zážitok pridaním chýbajúcej zvukovej dokonalosti.
Novinka
Doprava zadarmo
Odporúčame
DALI Katch ONE
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie kovová čierna - čierna sieťka
Cena za kus
3 - 5 dní624,17 €20.00%749,00 €
Prevedenie horská biela - šedá sieťka
Cena za kus
3 - 5 dní624,17 €20.00%749,00 €

Zvukové profily

Dva rôzne zvukové režimy „Wide“ a „Focus“ sú navrhnuté tak, aby umožnili KATCH ONE hrať s najširším výberom filmov, dokumentárnych filmov, správ a hudby. „Focus“ ponúka sústredenú a veľmi lineárnu reprodukciu zvuku, zatiaľ čo „Wide“ ponúka široké, pôsobivé a veľmi dynamické vykreslenie zvuku, dôraz sa kladie na prekvapivo silný zážitok zo zvuku ktorý vyplní celú miestnosť.

Možnosti montáže

KATCH ONE je nesporne elegantný keď je pripevnený na stenu pomocou koženého remienka. Vďaka dodávaným nohám z pravého dreva je KATCH ONE rovnako doma na poličke alebo na povrchu nábytku. Alebo ak by to mal byť problém - KATCH ONE sa dá namontovať v tesnej blízkosti televízora pomocou úchytov typu "kľúčová dierka" vzadu.

DALI KATCH ONE je navrhnutý nie len na vylepšenie zvuku televízora, ale je navrhnutý na vylepšenie hudby z ľubovoľného zdroja, má výkon ako hlavný zvukový systém. Bezchybný zvukový výkon je dôkazom takmer štyroch desaťročí skúseností spoločnosti DALI v oblasti špičkovej Hi-Fi produkcie, ktorá sa zameriava na vytváranie najprirodzenejšie znejúcich  reproduktorov na trhu a prináša hudbu tak, ako to umelec zamýšľal.

DALI KATCH ONE má elegantný a kompaktný dizajn a obsahuje 10 vstavaných meničov dokonale spárovaných s výkonným zosilňovačom 4 x 50 W. To zaisťuje, že filmové zvukové stopy sú vždy dynamické, dialóg je vždy svieži a jasný a hudba je krásne vyvážená a presne tak, ako to interpret zamýšľal. 

Spolu s  textilnými výškovými meničmi ktoré reprodukujú čistý a podrobný zvuk, spolupracujú štyri veľké pasívne radiátory spolu so štyrmi aktívnymi basovými meničmi, tak aby poskytli basy, ktoré sú pevné, pútavé a presné a celá táto kombinácia poskytla dokonalý zvukový zážitok.

Pripojenie 

5 rôznymi audio vstupmi sa KATCH ONE pripojí k akémukoľvek zvukovému zariadeniu. To zahŕňa štyri spôsoby pripojenia k televízoru. Nehovoriac o rozsiahlych možnostiach pripojenia zariadení na streamovanie hudby. Okrem toho má KATCH ONE automatickú detekciu signálu na všetkých vstupoch a automaticky sa zapína pri zapnutí TV alebo audio zdroja. 

 • HDMI Vstup HDMI (ARC) na KATCH ONE je iba zvukovým vstupom. Pripojenie HDMI podporuje použitie diaľkového ovládača televízora na nastavenie hlasitosti, stlmenia a zapnutia / vypnutia zvuku. 
 • 2 x OPTICAL IN Funkcia automatického zapnutia vyhradeného TV vstupu je aktivovaná optickým výstupom z TV. To zaisťuje, že KATCH ONE je zapnutý a pripravený hneď po zapnutí televízora. Druhý optický vstup je navrhnutý na použitie so zvukovými zariadeniami, ako sú prehrávače CD a zvukové streamy. Tento vstup umožňuje automatické zapínanie a vypínanie na základe zvukového signálu
 • BLUETOOTH - KATCH ONE ponúka Bluetooth AAC a aptX - umožňuje jednoduché streamovanie hudby z telefónu, tabletu alebo dokonca z vášho televízora a vytvára tak úplne bezdrôtové riešenie. 
 • ANALÓGOVÝ IN Stereofónny vstup mini-jack na KATCH ONE umožňuje analógové pripojenie k vášmu TV, telefónu, tabletu alebo PC. 
 • SUB OUT Pripojenie subwoofera je jednoduché a obohacujúce. DSP vysiela všetky hlboké basy priamo do SUB Out. Toto ponecháva zosilňovaču väčší priestor, čo KATCH ONE umožňuje rozšíriť stupnicu hlasitosti. ​
Technické špecifikácie:
 • Frekvenčný rozsah: 46 - 25 000 Hz
 • Deliaca frekvencia výhybky[Hz]:  250 / 2500
 • Princíp výhybky: 2½-pásma
 • Výškový menič: 2 x 21 mm Textilná kalota
 • Basový menič: 4 x 3.5” hliníková membrána, textilný stred
 • Nízkofrekvenčný pasívny radiátor: 4 x 4,5 ”kovová membrána
 • Maximálny výkon zosilňovača [watt]: 4 x 50
 • Rozmery (VxŠxH) 164 x 860 x 69 mm
 • Hmotnosť 3,7 kg
 • Príslušenstvo: zahrnutý nástenný držiak (Kožený), Nohy (masívne drevo), Diaľkové ovládanie, Sieťový kábel (dĺžka 2 m)
 • Odporúčané umiestnenie: Stena alebo blízko steny
 • Katalógový list (EN) 
 • Recenzie a ocenenia 


EISA zdôvodnenie:

«Ako vylepšiť bezdrôtový reproduktor DATI KATCH? Rozšírením zaoblenej skrinky a funkčnosti tak, aby sa zameral na ľudí závislých na televízii a hudobných fanúšikov. KATCH ONE odzrkadľuje dizajn menšieho predchodcu, ale zároveň predstavuje inovatívne riešenie uchytenia na stenu a voliteľné nožičky pre umiestnenie na nábytok. V štýlovej skrinke je umiestnených 10 reproduktorových meničov, zosilňovač 4x50 W a DSP procesor. Tento plno-rozsahový zvukový panel, ktorý podporuje zvuk TV alebo hudbu (prostredníctvom HDMI ARC, digitálneho optického vstupu alebo aptX Bluetooth), disponuje výkonnými, ale presnými basmi, širokým stereofónnym zobrazením a vynikajúcou čistotou dialógu / hlasu. Ľahko sa používa aj vďaka kompaktnému diaľkovému ovládaniu DALI, ktoré ponúka rýchlu kontrolu nad zdrojmi signálu a režimy equalizéra Wide/Focused, alebo ovládanie pomocou televízora. Jedná sa o elegantné, rafinované dvojkanálové zvukové riešenie. »

Príďte si vypočuť

DALI Katch ONE si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

DALI Katch ONE

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty