Electrocompaniet ECM 1 Mk II

Model ECM 1 Mk II Electrocompaniet
4 299,00 €
3 582,50 € bez DPH
Cena za kus
ECM 1 MKII je DAC a hudobný streamer. Vďaka úplne novému, vlastnými silami vyvinutému softvéru na streamovanie a aplikácii prehráva bezstratový digitálny obsah, DSD a digitálny obsah vo vysokom rozlíšení spôsobom, ktorý vás skutočne prinúti preniknúť hlbšie do všetkej nádhernej hudby.
Doprava zadarmo
Odporúčame
Electrocompaniet ECM 1 Mk II

Electrocompaniet ECM je flexibilný, výkonný hudobný streamer a prehrávač, doplnený o DAC sekciu. Použitý je DA prevodník z uznávaneho modelu ECD 2. Prehráva bezstratové hudobné formáty, DSD (Direct Stream Digital) a audio vo vysokom rozlíšení. Podporuje hudobné online služby ako Tidal, Spotify, Qobuz, prehráva hudbu z AirPlay alebo DLNA. Samozrejmosťou je podpora lokálnych sieťových úložísk. Taktiež umožnuje inštaláciu  2,5 " alebo 3,5" pevného disku cez rozhranie SATA s neobmedzenou kapacitou. ECM 1 je navrhnutý tak, aby perfektne dopĺňal a spolupracoval s ostatnými komponentmi série EC Living. Komunikuje cez rovnakú mobilnú aplikáciu takže celý systém viete pohodlne ovládať pomocou vášho smartfónu alebo tabletu.

Technické špecifikácie:

  • Impedancia:300 Ohm
  • Frekvenčná odozva0,5 - 48 kHz
  • SkreslenieTHD+N - <0.005%
  • DAC24-Bit, 192kHz
  • Konektivita a ovládanie
  • KonektivitaWi-Fi alebo LAN, AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, DLNA, Internetové rádio, Bluetooth
  • Vstupy2 x SPDIF Coax, 2 x SPDIF TOSLink
  • Rozmery470 x 80 x 381 mm (Š x V x H)
  • Hmotnosť8,3 kg​

Príďte si vypočuť

Electrocompaniet ECM 1 Mk II si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Electrocompaniet ECM 1 Mk II

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.