NAD C 700

Model C 700 NAD
1 649,00 €
1 374,17 € bez DPH
Skladom
Cena za kus
Svet zvuku sa zmenil. Kým kedysi bola hudba dostupná len na nosičoch, teraz sa najkvalitnejšia hudba poskytuje cez internet. Nielenže znie lepšie, ale celé katalógy nahranej hudby sú prístupnejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka vytvoreným zoznamom skladieb je výber hudby a jej objavovanie jednoduché a zábavné, zatiaľ čo bezdrôtový zvuk vo viacerých miestnostiach znásobuje možnosti. V NAD C 700 kombinujeme všetky tieto vymoženosti s najmodernejším zosilňovačom, aby sme z neho vytvorili komplexné riešenie, ktoré vás prenesie do vašej obľúbenej hudobnej destinácie.
Doprava zadarmo
Odporúčame
NAD C 700

Klasika v modernom prevedení. Kompaktný a elegantný zosilňovač C 700 zo série Classic je ideálnym riešením pre dobu streamovania. Stačí len pridať svoje obľúbené reprosústavy a 2 x 80 W rozoznie vašu miestnosť hudbou so vzrušujúcou a živou dynamikou. Vnútri pevnej hliníkovej skrine sa nachádza výkonný HybridDigital UcD zosilňovač a BluOS sieťový streamer s kvalitným DA prevodníkom audiofilskej triedy. Pomocou intuitívnej BluOS aplikácie môžete prehrávať hudbu z vašej domácej digitálnej knižnice, alebo ju streamovať z online služieb ako sú Spotify, Tidal (vr. Masters) a Qobuz.​

Kompaktný a elegantný BluOS streamovací zosilňovač NAD C 700 je perfektnou voľbou pre dnešných audiofilov, zameraných na hodnotu. Vnútri pevnej hliníkovej skrine sa nachádza výkonný HybridDigital UcD zosilňovač a BluOS sieťový streamer. Pomocou intuitívnej BluOS aplikácie pre iOS, Android, macOS a Windows môžete prehrávať hudbu z vašej domácej digitálnej knižnice, alebo ju streamovať z online služieb ako sú Spotify, Tidal (vr. Masters) a Qobuz. Na sklenenom prednom paneli je 5-palcový (12,7 cm) farebný displej, ktorý zobrazuje obal albumu, priebeh prehrávania a nastavenia systému. Stačí len pridať svoje obľúbené reprosústavy a 2 x 80 wattov zosilňovača C 700 rozoznie vašu miestnosť hudbou so vzrušujúcou a živou dynamikou.

HODY PRE VAŠE ZMYSLY C 700 je ideálnym riešením pre dobu streamovania. Len pripojte svoje reprosústavy a vyberte si hudbu na počúvanie pomocou intuitívnej BluOS aplikácie pre váš smartfón, tablet, PC alebo Mac. Bude to znieť úžasne. Za pomoci osvedčenej technológie NAD HybridDigital UcD môže C 700 dodávať 2 × 80 wattov trvalého výkonu a 2 × 120 wattov okamžitého výkonu pre bezproblémovú reprodukciu hudobných špičiek. Vysoko účinná konštrukcia UcD zosilňovača je známa pre ultra-nízky šum a skreslenie v celom počuteľnom pásme bez ohľadu na zaťaženie reprosústavami. Minimalistickým dizajnom a prémiovými materiálmi zaujme C 700 všetky vaše zmysly – nielen sluch, ale aj zrak a hmat. Zosilňovač je vstavaný do pevnej hliníkovej skrine s hladkým skleneným predným panelom a 5-palcovým (12,7 cm) farebným displejom s vysokým rozlíšením, ktorý zobrazuje obal albumu, priebeh prehrávania a nastavenia zosilňovača. C 700 je možné nastavovať v menu na farebnom displeji pomocou ovládača hlasitosti a navigačných tlačidiel na prednom paneli. C 700 sa vie tiež naučiť povely vášho obľúbeného diaľkového ovládania.

DÔKLADNE MODERNÝ So vstavaným Ethernetom a Wi-Fi pripojením, spoločne so sieťovým streamerom založeným na oceňovanej platforme BluOS, má C 700 všetko, čo potrebujete na prehrávanie hudby na svojich obľúbených reprosústavách. Aplikáciu BluOS môžete použiť pre výber hudby z internetových rádií a desiatok rôznych streamovacích služieb, alebo si prehrávať hudbu z externého disku pripojeného do USB portu C 700. C 700 tiež podporuje Spotify Connect a Tidal Connect, takže môžete ovládať prehrávanie priamo z aplikácií týchto služieb. AirPlay 2 zase umožňuje streamovanie hudby zo zariadení Apple a knižníc iTunes. Hudbu tiež môžete vyberať hlasom pomocou hlasových asistentov Amazon Alexa, Apple Siri (cez AirPlay 2) alebo Google Assistant. DA prevodník C 700 s vysokým rozlíšením môže prijať streamy až do 24-bit / 192 kHz. Rovnako ako ostatné BluOS komponenty, aj C 700 má plnú podporu dekódovania a renderovania MQA. S týmito vlastnosťami si môžete užívať bezstratový zvuk vo vysokom rozlíšení zo služieb ako je Amazon Music HD, Deezer, Qobuz a Tidal. NAD tiež ponúka softvérové nástroje, ktoré umožňujú C 700 integrovať do riadiacich systémov Control4, Crestron, Elan, RTI a ďalších. Integrácia umožňuje ovládať prehrávanie hudby spolu s ďalšími domácimi systémami ako je osvetlenie, tienenie, vykurovanie alebo zabezpečenie.

PRIPOJ A OVLÁDAJC 700 má dva stereo RCA analógové linkové vstupy, rovnako ako koaxiálny a optický digitálny vstup pre pripojenie prehrávačov, herných konzol, adaptérov médií a iných komponentov. Nájdete tu tiež HDMI eARC port pre pripojenie podporovanej TV. Toto prepojenie umožňuje ovládať hlasitosť C 700 pomocou diaľkového ovládača televízie. Výstup pre reproduktory dopĺňa u C 700 výstup pre subwoofer. Pomocou BluOS aplikácie môžete nastaviť výhybku pre hladký prechod medzi subwooferom a hlavnými reprosústavami. C 700 má tiež obojsmerný aptX HD Bluetooth, takže môžete počúvať hudbu pomocou bezdrôtových slúchadiel, alebo streamovať zvuk z ktoréhokoľvek inteligentného zariadenia.

LEGENDÁRNA HODNOTA NAD C 700 BluOS streamovací zosilňovač je kompaktné a štýlové riešenie všetko v jednom, vytvorené pre súčasných fanúšikov hudby. Malý, ale mocný C 700 ohromí poslucháča nenúteným dynamickým prejavom. Po jednoduchej inštalácii je pripravený prehrávať hudbu zo širokej ponuky lokálnych, sieťových a cloudových zdrojov. So svojimi digitálnymi a analógovými vstupmi poslúži C 700 tiež pri prehrávaní zo starších komponentov. C 700 môže byť použitý ako samostatný zvukový systém, alebo môže byť začlenený do BluOS systému po celom dome až so 63 zónami, vždy s plnou podporou zvuku vo vysokom rozlíšení. Možno ho tiež kombinovať s inými AirPlay 2 komponentmi pre hudbu po celom dome. Od roku 1978, kedy NAD predstavil legendárny integrovaný zosilňovač 3020, je značka NAD známa pre svoj skvelý pomer hodnoty a výkonu. S BluOS streamovacím zosilňovačom C 700, NAD túto tradíciu ponechal, no zároveň ju inovatívne aktualizoval pre éru streamingu.

Technické špecifikácie

 • Frekvenčná odozva20 Hz – 20 kHz (± 0.18 dB)
 • Skreslenie< 0.04 % (250 mW do 90 W pri 4 ohmoch)
 • Vzorkovacia frekvencia až do 192 kHz
 • Bitová hĺbkaaž do 24 bit
 • Podporované formáty: MQA, FLAC, WAV, AIFF, MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS
 • Podporované hudobné službyAmazon Alexa, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs TuneIn Radio, iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise
 • Typ zosilňovača HybridnýTrieda zosilňovačaClass D
 • Výkon zosilňovača80 W do 8 ohmov (trvalý), 100 W do 4 ohmov (trvalý), 100 W do 8 ohmov (dynamický), 125 W do 4 ohmov (dynamický)
 • Konektivita WiFi, Gigabit Ethernet, Qualcomm aptX HD Bluetooth (obojsmerný)
 • Vstupy2 x stereo linkový RCA, 1 x digitálny koaxiálny, 1 x digitálny optický TOSLINK, 1 x HDMI eARC, 1 x USB-A, 1 x Gigabit Ethernet RJ45, 1 x IR 3.5 mm jack
 • Výstupy2 x pár repro konektorov, 1 x stereo RCA výstup predzosilňovača, 1 x výstup pre subwoofer, 1 x 12 V trigger 3.5 mm jack
 • Možnosti ovládaniaovládač hlasitosti a navigačné tlačidlá na prednom paneli, BluOS aplikácia (iOS, Android, macOS, Windows), Amazon Alexa, Google Assistant, Apple AirPlay 2 s podporou Siri, Crestron, Control4, RTI, URC, Elan, Lutron, iPort, vstup pre IR senzor diaľkového ovládania, diaľkové ovládania vašej TV (iba v prípade zapojenia cez HDMI eARC)
 • Typ produktu: zosilňovač, Streamer, Multiroom
 • Rozmery: 218 x 96 x 266 mm
 • Hmotnosť4.8 kg
 • Farba grafit​
Recenzie a ocenenia

« Spoločnosť NAD zostáva kľúčovým partnerom v bezdrôtovej ekosfére BluOS a model C 700 je jej najjednoduchším - rozumej cenovo dostupným a flexibilným - sieťovým prehrávačom/zosilňovačom typu "všetko v jednom". Skutočné hi-fi riešenie v jednom balení - NAD C 700 spája káblové a bezdrôtové pripojenie, elegantnú obsluhu pomocou aplikácie a výrazné zosilnenie v príjemne malej skrinke. V tomto zmysle ide o mladšiu verziu modelu M10 a tí, ktorí dokážu žiť bez dotykového ovládania a korekcie miestnosti Dirac Live, by si ho mali vypočuť. Energie a detailov je tu dostatok. Nazvime ho "malý zosilňovač, ktorý mohol".... »

« C 700 je skvele implementovaná integrovaná streamovacia platforma. Je to viac všetko v jednom ako skutočný zosilňovač, ale keď je výkon taký dobrý, len veľmi málo ľudí sa bude starať o sémantiku názvu. NAD postavil ďalšieho víťaza.Ide o báječný systém založený na streamovaní, ktorý spája skvelé rozhranie s vynikajúcou estetikou a prináša výkon, ktorý bude lichotiť obsahu aj reproduktorom s rovnakou ľahkosťou. NAD C700 má rovnakú mágiu, vďaka ktorej sú ich veľké streamovacie zosilňovače také dobré aké sú a výsledok treba vnímať ako najlepšiu kúpu.»

«Že NAD umí vyrobit kvalitní klasické zesilovače, to prověřily uplynulé dekády víc než dobře, že se firma zorientovala i v moderních trendech a technologiích, to zase potvrzují zařízení jako jsou „krabičky“ Bluesound nebo NAD M10 a NAD M33. Teprve s C 700 se ale prolnuly obě tváře NADu a vznikl tak přístroj s poctivou výbavou moderního střihu (i když je velká škoda, že tu nefiguruje Dirac, i kdyby jen jako příplatek), ovšem se zvukem velmi blízkým tomu oblíbenému klasickému NADu s tučným basovým základem, celkovou sytostí a harmonickou barevností. Pokud tak hledáte síťový dvoukanálový zesilovač s trochu jiným, jednoznačně na zábavu laděným zvukem a přijmete jednoduché křivky šasi modelu C 700, pak za dané peníze nabízí víc než poctivou porci muziky.»


Príďte si vypočuť

NAD C 700 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

NAD C 700

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty