SUPRA MD06-EU/SP Mk3.1

Model MD06-EU/SP Mk3 Supra Cables
215,00 €
179,17 € bez DPH
3-5dní
Sieťový filter

Všetky sieťové bloky SUPRA EÚ vychádzajú priamo z nášho vývoja. Nové EÚ Mk3 sieťové bloky sú výrazne vylepšené. Sú osadené lepšími konektormi, filtrami a ochranou proti prepätiu. Všetky diely sú vyrobené buď v Nemecku alebo vo Švédsku. Montáž prebieha v továrni Supra, Ljungskile, Sweden.

  • Celohliníková konštrukcia odolná voči rušeniu
  • 6 EU zásuviek typu SCHUKO
  • Vstupný konektor typu IEC-320
  • Pozlátené kontakty
  • 10Amp istiaca poistka
  • SUPRA NIF filter - ochrana proti EMI a RIF rušení
  • 3-stupňová ochrana proti prepätiu a nepriamemu úderu blesku
  • Doporučený prívodný kábel SUPRA LoRad, ktorý je potrebné připojiť do uzemnenej zásuvky.
Legendou, ktorú môžete vidieť u veľkej časti vystavovateľov na high-end výstavách po celom svete, je sieťový filter SUPRA MD06EU. MD06EU mk3 je chránený proti preťaženiu 10A keramickou poistkou, interný pasívny filter bol pre Supru vyrobený anglickou firmou Ben Duncan Research. Celok má elegantné profilované telo z liateho hliníku. Filter je chránený proti preťaženiu rýchlou poistkou a možete na neho zapojiť audio-video spotrebiče o príkonu až 3500 Watt. Obsahuje ochranu proti nepriamemu úderu blesku a celé telo má tieniacu účinnosť 100%. Filter je vysoko funkčný a zlepší nielen zvuk pripojenej audio zostavy, ale aj obraz vášho TV. Dodáva sa bez prívodného káblu.
 

Príďte si vypočuť

SUPRA MD06-EU/SP Mk3.1 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

SUPRA MD06-EU/SP Mk3.1

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.