ansuz Signalz INTERCONNECTORS ANALOG RCA C2

Model Signalz INTERCONNECTORS ANALOG C2 Ansuz acoustics
od 4 200,00 €
Michael Børresen a vývojový tím spoločnosti Ansuz pokračovali v identifikácii a eliminácii negatívneho vplyvu káblov na signál. Prvou prioritou bolo zamerať sa na indukčnosť a kapacitu v kábloch, ktoré boli pomocou technológie DIHC (Double Inverted Helix Coil Technology) znížené na bezprecedentne nízku úroveň. Pri modeli Signalz C2 spoločnosť Ansuz zaviedla technológiu AARC (Anti Arial Resonance Coil Technology), ktorá odstraňuje tendenciu kábla rezonovať a prijímať signály/šum z okolia.
Doprava zadarmo
Odporúčame
ansuz Signalz INTERCONNECTORS ANALOG RCA C2
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
C2 1.0
Cena za 1m set
Skladom3 500,00 €20.00%4 200,00 €
C2 2.0
Cena za 2m set
5 250,00 €20.00%6 300,00 €

Dotyk mágieTeraz s AARC. Vývojový tím Michaela Børresena a Ansuz pokračujú v odhaľovaní a odstraňovaní negatívneho vplyvu káblov na signál. Najprv sa indukčnosť a kapacita káblov znížili na bezprecedentne nízke hodnoty pomocou technológie DIHC (Double Inverted Helix Coil Technology). Teraz sa zavádza technológia AARC (Anti Area Resonance Coil Technology), ktorá eliminuje tendenciu kábla rezonovať a prijímať signály/interferencie z prostredia.

Dôvodom, prečo všetky káble Ansuz znejú tak jednotne, je to, že od základného modelu X2 až po najvyšší model D-TC Supreme majú všetky káble rovnaké základné vodiče - tienené stočené medené pevné jadro s priemerom 1 mm², postriebrené vodiče v dvojitom teflónovom izolačnom systéme. Všetky majú aj rovnaké zástrčky a puzdrá. Pri postupe na vyššiu úroveň sa pridávajú ďalšie technológie, ktoré poskytujú vyššie výkonnostné možnosti. Tento jedinečný spôsob vytvárania káblových systémov znamená, že základný model X2 má rovnaké základy ako vlajková loď D-TC Supreme. Vedomie, že všetky káble majú rovnakú overenú architektúru, je pre používateľa veľmi upokojujúce. Model C2 dosahuje výkony na vyššej úrovni. Extrémne čierne pozadie, ticho medzi tónmi, všetka hudba vyjadrená s energiou, zámerom a pocitom živého vystúpenia. Pocíťte to kúzlo!

Ansuz Anti Arial Resonance Coil Technology (AARC): Všetky káble a káblové tienenia v podstate fungujú ako antény. Tým, že spoločnosť Ansuz zabudovala AARC do svojej káblovej architektúry, znížila schopnosť každého kábla absorbovať vzduchom prenášané RF/EMI. V starej generácii GSM telefónov sme počuli efekt modulácie vzdušných RF zvukov "dikke-dit dikke-dit" tesne pred prijatím telefónneho hovoru. Dnes sa šum nemoduluje rovnakým spôsobom, namiesto toho nadobúda charakter bieleho oparu, čím sa znižuje ticho na pozadí a dynamika v podaní. Mechanizmus technológie Ansuz AARC spočíva v tom, že kábel nemá definitívnu dĺžku, vďaka čomu kábel ani vnútorný vodič nemôže fungovať ako anténa a teda žiadne stojaté vlny nemôžu byť absorbované v kábli a preniknúť do vášho systému.

  • RCA Konektory 
  • Puzdrá konektorov Eloxovaný hliník
  • Konektory Dutý kolík, Pozlátená meď
  • ​Ansuz Double Inverted Helix Coils: 2 x 6
  • Ansuz Anti Aerial Resonance Coils: 2 x 37cm tienené
  • Dvojité tienenie pocínovaná meď 
  • Vodiče:  2 x 1,0 mm² + 2 x 12 x 0,3 mm² postriebrená meď

Recenzie a ocenenia:

«“Ty orientální textury jsou tak smyslné, jako by Ansuz ten evokativní zvuk spíše spřádal, než přehrával. Je to až paralyzující, slyším každou jednotlivou notu i tonální posun tak jasně, tak přirozeně. A teď, když hraje v plné síle orchestr, muzika doslova sálá a žhne energií!”»


Príďte si vypočuť

ansuz Signalz INTERCONNECTORS ANALOG RCA C2 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

ansuz Signalz INTERCONNECTORS ANALOG RCA C2

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.