GigaWatt IEC320-C7 Plug Adapter

Model IEC320-C7 Plug Adapter GigaWatt
28,00 €
23,33 € bez DPH
Skladom
Cena za kus
IEC320-C7 je vysokokvalitný adaptér vyrobený spoločnosťou GigaWatt na konverziu napájacích káblov s konektorom C13 (IEC320) na konektor C7 (obrázok)

Najpopulárnejšie audio-video zariadenia využívajú sieťové káble so zástrčkou C7. Takéto káble sa často nachádzajú na DVD alebo Blu-ray prehrávačoch, LCD a plazmových televíznych prijímačoch alebo iných zariadeniach ako sú videoprojektory alebo napájacie zdroje notebookov. Takéto káble spôsobujú výrazné výkonové a prúdové straty. Adaptér IEC320-C7 umožňuje pripojenie ľubovoľného kábla so zástrčkou C13 (IEC 320) k zariadeniu, ktoré prijíma zástrčky C7. Použitie tohto adaptéra umožňuje, aby pripojené audio-video zariadenie fungovalo optimálne a došlo k zlepšeniu kvality zvuku a obrazu. Kryt adaptéra je vyrobený z PVC a nylonu. Jeho mosadzné konektory boli kryogénne upravené a demagnetizované.

Technické špecifikácie:

  • Sieťové napätie: 250 V / 50-60 Hz
  • Maximálne zaťaženie (kontinuálne): 2,5 A​

Príďte si vypočuť

GigaWatt IEC320-C7 Plug Adapter si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

GigaWatt IEC320-C7 Plug Adapter

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.