QED Airloc Spade

Model Airloc Spade QED
6,90 €
5,75 € bez DPH
Dostupné iba na predajni
Vidlička Airloc
Odporúčame
QED Airloc Spade

QED vyvinul Airloc systém, ktorý vytvára perfektné hermeticky uzavreté spojenie medzi dvomi kovmi: káblom a konektorom. Toto spájanie studenou metódou umožňuje vytvoriť optimálny prechod signálu medzi káblom a konektorom čoho dôsledkom je lepšia zvuková kvalita. Taktiež sa znižuje prechodový odpor a zabezpečí perfektný dlhodobý výkon.

Vidličkový konektor (6/8) s Airloc metódou zakončením, umožňuje bez letovania a vzduchotesne spojiť kov kábla a konektora pre čo najlepší výkon káblov. Metóda 'studeného zvaru' zaručuje optimálny prenos signálu a teda lepšiu kvalitu zvuku. Taktiež sa tým znižuje odpor a zaručuje dlhotrvajúca životnosť. 

Zakúpené QED Airloc konektory vám bezplatne v našej kamennej predajni nalisujeme na počkanie na váš reprokábel pomocou originálneho QED lisovacieho nástroja. Podmienkou sú očistené a odizolované konce reprokáblov.

Príďte si vypočuť

QED Airloc Spade si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

QED Airloc Spade

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.