DALI OBERON | Je čas znova objaviť kúzlo hudby.

03.10.2018 • 1 min

DALI OBERON je prielom: sú to prvé  reprosústavy s integrovanou patentovanou technológiou SMC spoločnosti DALI, ktorá výrazne znižuje nelineárne magnetické skreslenie - takže môžete počuť svoju obľúbenú hudbu tak, ako ste ju doteraz nepočuli. 

S novými špičkovými výškovými meničmi, basovými meničmi z drevo-vlákniny so širokým vyžarovacím uhlom a výrazným dánskym dizajnom, DALI OBERON nastaví nový štandard pre cenovo dostupné audiofilské reprosústavy.  Je čas znova objaviť kúzlo hudby.

Všetky modely skladom k vypočutiu.

od 798,00 €

DALI Oberon 5

DALI OBERON 5 podávajú ultimatívny výkon - kombinujú nápady, tradície a vynálezy DALI. Sú to kompaktné a elegantné podlahové reprosústavy, ktoré sú osadené dvoma 5¼ " basovými reproduktormi s membránou z drevovlákniny a SMC, výškového meniča s 29 mm ultraľahkou textilnou kalotou. Tieto štíhle reprosústavy prekvapia svojou schopnosťou poskytnúť hlboké pevné basy spolu s jasnými a dobre definovanými stredmi a vzdušnými vysokými frekvenciami. OBERON 5 Vás ohromí svojou prirodzenou a živou reprodukciou ľubovoľnej hudobnej alebo filmovej zvukovej stopy.
Objav DALI Oberon 5

Ďalšie novinky