PrimaLuna ProLogue Premium - GENIÁLNE

24.07.2013 • 2 min

Americký on line magazín Positive Feedback prichádza s recenziou predzosilňovača a koncového zosilňovača PrimaLuna ProLogue Premium.

«PrimaLuna ProLogue Premium predzosilňovač a zosilňovač sú úplne geniálne, prevratné návrhy s úrovňou hudobného realizmu, ktorý si vieme iba ťažko predstaviť v tejto cenovej kategórii ešte pred niekoľkými rokmi.  S flexibilitou a výkonom v cene dobrého integrovaného zosilňovača, Vás ProLogue Premium predzosilňovač a stereo zosilňovač privedú bližšie k nahrávke, uspokoja vyčerpaný rozpočet audiofilov a dajú Vám možnosť napojiť väčší systém v budúcnosti. S polovičnými nákladmi  ako sú moje reprosústavy a menšími  nákladmi ako je jeden meter môjho top prepojovacieho kábla za obe komponenty, ako sa v tom prípade môžete mýliť ?

Nepozerajme na jeho plný vzhľad, diaľkové ovládanie, výkon, rovnako ani na ohromnú cenu ktorá poteší Váš rozpočet. Ak milujete kvalitnú hudbu u Vás doma, PrimaLuna ProLogue Premium predzosilňovač a stereo zosilňovač sú fantastický predstavitelia dokonca aj za dvojnásobok alebo trojnásobok ich ceny! Ak viete poháňať vaše reprosústavy so 60-70 watmi na kanál a nežiadate symetrické zapojenie, potom je výber veľmi jednoduchý.  PrimaLuna ProLogue Premium predzosilňovač  a stereo zosilňovač sú vysoko a osobne odporúčané. »

PLPL

Ďalšie novinky