Recenzia PrimaLuna EVO100 | ToneAudio

29.01.2021 • 2 min

Opäť ďalšia skvelá recenzia, tentokrát na základný zosilňovač z ponuky PrimaLuna - EVO100​

Jeff Dorgay z časopisu TONEAudio v USA otestoval PrimaLuna EVO 100 Elektrónkový Integrovaný zosilňovač. 

Tento zosilňovač je taký dobrý, že môžete začať s dvojicou lacných reproduktorov, časom ich zameniť za reproduktory v hodnote 5000 dolárov a nemáte pocit, že potrebujete lepší a výkonnejší zosilňovač. To je pridaná hodnota.

Bez ohľadu na to, aký druh hudby vás baví, EVO 100 poskytne vynikajúci zvuk. Ak je to vaša prvá skúsenosť s elektrónkami, najmä ak ste začínali s komerčnejším prijímačom alebo zosilňovačom, pripravte sa na ohromenie. Aj keď produkty PrimaLuna prinášajú „za pár dolárov „ viac zábavy ako čokoľvek, čo sme vyskúšali, majú za sebou tiež 20 rokov výrobných skúseností a najlepšiu spoľahlivosť v odbore. Existujú aj ďalšie skvelé zosilňovače, ale nikto nevyrobí robustnejší zosilňovač ako PrimaLuna.

Vďaka tomu, že je veľmi dobre navrhnutý a zostavený je EVO 100 nenáročný na elektrónky. Z mojej dlhoročnej skúsenosti s množstvom ich zosilňovačov, dokonca aj pri častom používaní, som sa stretol so setmi elektrónok ktoré bežali päť aj viac rokov. To je obrovská pridaná hodnota a moment na zváženie pre zákazníka.

od 2 650,00 €

PrimaLuna EVO 100 Tube Integrated Amplifier

Pôvodné PrimaLuna, integrované zosilňovače ProLogue One a Two dosiahli kultový status a stali sa zberateľskou raritou ktorá sa v nadchádzajúcich rokoch nepochybne stane ikonickým produktom. Niektorí idú tak ďaleko, že ich nazývajú "Marantzom 8B našej doby". Multi-oceňovaný ProLouge ONE bol v doporučenom systéme s názvom "Tube Nirvana" časopisu The Absolute Sound od recenzenta Roberta Harleya. Art Dudley pre Stereophile napísal " Vitálne, skutočné a oduševnené ...odporúčame." Legendárnym sa stal výrok od Jeffa Dorgaya pre časopis The Absolute Sound "Dosť o tom ako to vyzerá a pracuje, chcete vedieť ako to znie? Skurvene dobre, presne takto to znie." EVO 100 je EVOlúciou týchto produktov a privedie Vás do sveta nádherného zvuku elektrónok s prvotriednou kvalitou, spoľahlivosťou, technikou a ovládaním.
Objav PrimaLuna EVO 100 Tube Integrated Amplifier

Ďalšie novinky