Sonos Play 3

29.07.2011 • 2 min

Sonos sa stal ešte dostupnejší ako doteraz, keďže uviedol na trh nový produkt Play:3, ktorého cena je iba 299€. Play:3 je kvalitný bezdrôtový prehrávač digitálnej hudby, vďaka ktorému môžete počúvať hudbu v akejkoľvek miestnosti vášho domu. A nezáleží na tom, či sa nachádza vo vašom počítači, internetovom úložisku alebo si napríklad chcete pustiť internetové rádio alebo iné služby ako Spotify, Rhapsody, Stitcher a podobne... 

Príjemný menší model je správna voľba najmä pre ozvučenie menších izieb. Vo veľkých miestnostiach ponúka v páre s ďalším Play:3 stereo zvuk. Prehrávač obsahuje 3 reproduktory (1 vysokotónový a 2 strednotónové s hlokotónovým žiaričom) napájané troma digitálnymi zosilňovačmi. Obsahujú aj senzor snímajúci ich polohu (horizontálne - vertikálne), ktorý tak správne nastaví ich výstupný zvuk.

Play:3 je ľahko ovládateľný cez Android, iPhone alebo iPod, no aj cez Sonos Controller CR200, či Mac a PC. Obsahuje aj audio vstup pre iPhone alebo iný audio zdroj, výstup pre slúchadlá a LAN prepínač. Predáva sa tradične v bielom a čiernom prevedení, jeho cena je 299€. 

Katalóg: http://www.kohutaudio.sk/produkty/komponenty/sonos/prehravace/sonos-play-3

sonos

Ďalšie novinky