TONEAudio odporúča...

10.12.2011 • 2 min

Americký on-line magazín ToneAudio uverejnil výročný TOP TONE rebríček doporučených komponentov. Medzi odporúčanými komponentami opäť nechýba PrimaLuna.

ProLogue Premium Integrovaný zosilňovač

Pokračujúc v trende ktorý odštartoval zosilňovač ProLogue One, PrimaLuna vyprodukovala jeden z najlepších a najjednoduchších spôsobov ako vstúpiť do sveta elektrónok bez zbytočného stresu za pomoci integrovaného zosilňovača.Vďaka patentovanej  Adaptive AutoBias technológii nie sú potrebné žiadne Bias úpravy a odpadá nutnosť párovať elektrónky. Dokonca nemusíte používajú štyri rovnaké výstupné elekrónky ! V základe vybavený setom EL 34 koncových elektrónok, ProLoguePremium pracuje rovnako dobre s 6550, KT88 alebo 6L6 elektrónkami čo znamená,že si môžete zvuk prispôsobiť podľa vlastného želania z teplého a pohodového, na moderný a pútavý. Stále „skurvene dobrý "po všetkých tých rokoch.

PLP

DiaLogue Six a Seven monobloky.

PrimaLuna neustále potichu vylepšuje svoje produkty. DiaLogue monobloky poskytujú výkon 70 wattov na kanál. Model Seven s vyššou cenou je osadený elektrónkami KT88, modernejšími kondenzátormi a super rýchlymi diódami v napájacom zdroji. Model Six je osadený elektrónkami EL-34. Podobne ako všetky zosilňovače PrimaLuna aj monobloky využívajú patentované Adaptive AutoBias obvody, takže starostlivosť o elektrónky sa stala minulosťou. Táto konfigurácia tiež znamená že zosilňovače si zachovali možnosť používať elektrónky 6L6, EL-34 alebo 6550/KT88. Vďaka tomu môžete meniť zvukový charakter čo Vám prináša dva krát viac zábavy ako u konkurenčných zosilňovačov. Nepriestrelnú konštrukciu vernú značke dopĺňa obrovský zvuk. Momentálne sa snažím nájsť na trhu nejaký použitý pár.

PLDL7

ToneAudio: http://www.tonepublications.com/MAGPDF/TA_041.pdf


Ďalšie novinky