DALI Oberon 7 C

Model DALI Oberon 7 C DALI
od 1 798,00 €
Subtílny, na podlahe stojaci DALI OBERON 7 C bude vyhovovať ambicióznejším milovníkom hudby a audiofilom. OBERON 7 C je určený pre vačšie domácnosti, kde má hudba priestor dýchať a zároveň zaujme svojou schopnosťou vykresliť akýkoľvek štýl hudby prirodzene a živo. Reprosústavy sú súčasťou bezdrôtového Hi-Fi ekosystému DALI. Vďaka OBERON 7 C a SOUND HUB COMPACT prináša spoločnosť DALI bezdrôtové Hi-Fi pripojenie, ktoré je pohodlne zrovnateľné s ekvivalentným pasívnym systémom. Už si nemusíte vyberať medzi neuveriteľnou kvalitou zvuku a pohodlnou integráciou. OBERON 7 C a SOUND HUB COMPACT poskytujú oboje.
Novinka
Doprava zadarmo
DALI Oberon 7 C
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie tmavý orech - čierna sieťka
Cena za pár
1 498,33 €20.00%1 798,00 €
Prevedenie svetlý dub - šedá sieťka
Cena za pár
1 498,33 €20.00%1 798,00 €
Prevedenie biele - šedá sieťka
Cena za pár
1 498,33 €20.00%1 798,00 €
Prevedenie čierne - čierna sieťka
Cena za pár
1 498,33 €20.00%1 798,00 €

Tieto veľké podlahové reprosústavy, sú osadené dvoma 7 " basovými reproduktormi s membránou z drevovlákniny a SMC a výškového meniča s 29 mm ultraľahkou textilnou kalotou. Táto kombinácia spolu s veľkou, ale elegantnou skrinkou, prináša to najlepšie pri reprodukcii hlbokých basov vo veľkom priestore. Napriek svojej veľkosti je zvuk týchto reprosústav prekvapivo jemný a pôsobivý. OBERON 7 sme odladili tak, že umožňuje ľahkú integráciu v každej miestnosti. Na dosiahnutie širokého spektra disperzie v oblasti počúvania boli starostlivo vybrané materiály a geometria meničov.

Konštrukcia skrine OBERON 7 sa skladá z CNC obrábanej MDF dosky s vysokou hustotou ktorá je potiahnutá starostlivo vybranou vinylovou fóliou. Veľmi pevná konštrukcia skrine OBERON 7 je dosiahnutá pevnými výstužami vo vnútri skrinky. To zlepšuje tuhosť a prakticky eliminuje rezonanciu v skrini. Optimalizovali sme časovanie zladením reproduktorov s akustickým tlmiacim materiálom vo vnútri po stranách, hore a dole. Tým sa vytvorí priamy kontakt medzi basreflexovým portom a basovým meničom. Zvukovým výsledkom je presnejší bas a údernosť na stredobasoch. Basové porty sú umiestnené na zadnej strane OBERON 7 a sú optimalizované na umiestnenie reprosústav priamo k stene pre lepší výkon na basoch .  

Sériá OBERON prináša nový dizajn prednej mriežky. Nová odnímateľná predná mriežka je prispôsobená k svetlejším povrchom reprosústav. "Mountain Gray" je štandardná mriežka dodávaná k povrchom biela a svetlý dub, zatiaľ čo "Shadow Black" je štandardom na tmavých povrchoch čierna a tmavý orech. Pre celý biely vzhľad je ako doplnok k dispozícii aj "Marshmallow White".Elegantne tvarovaná hliníková podstava dodáva OBERON 7 ľahší vzhľad.​

Výkonový zosilňovač OBERON 7 C obsahuje dva výkonové zosilňovače triedy D a 50 W špičkovým výkonom. Zosilňovače sú vybrané špeciálne pre svoju kvalitu zvuku a dynamické schopnosti. Jeden zosilňovač napája vysokofrekvenčný menič, druhý budí stredobasové meniče. Odstup signál / šum 100 dB pri výkonových zosilňovačov zaisťuje, že aj najmenšie detaily v tichej hudobnej pasáži sú reprodukované s čistotou a presnosťou. Elektronický modul OBERON 7 C namontovaný na zadnom paneli obsahuje jednotku bezdrôtového prijímača a užívateľské nastavovacie rozhranie, DSP ekvalizáciu, vyhybku a vysoko účinný dvojkanálový výkonový zosilňovač s integrovaným zdrojom napájania. Napájanie zosilňovača je špeciálne navrhnuté a zodpovedá výstupnému výkonu 65 W (rms) s veľmi nízkym šumom. Zosilňovače sú schopné dynamicky zdieľať zdroje medzi dvoma kanálmi zosilňovača v reakcii na dopyt. OBERON 7 C je vo výsledku neobvykle úsporný, pokiaľ ide o spotrebu energie a napriek tomu nezaostáva v ničom pokiaľ ide o dynamiku ak si to hudba vyžaduje.

Technické špecifikácie 

 • 2 pásmové reprosústavy  
 • Frekvenčný rozsah (+/-3 dB): 31 - 26 000Hz   
 • Maximum SPL 108 dB   
 • Zabudovaný  zosilňovač 2 x 50 W Class D  
 • Aktívna výhybka 24Bit DSP
 • Deliaca frekvencia [Hz] : 24500 
 • Bezdrôtové vstupy: Plných 24 bitov / 96 kHz (bez kompresie)
 • Bezdrôtové zvukové pásmo RF [MHz]5150 - 5250 MHz / 5725 - 5875 MHz 
 • Výškový menič: 1 x 29 mm textilná kalota 
 • Stredo-basový menič: 2 x 16,8 cm, SMC 
 • Princíp: Bass Reflex   
 • Ladenie Bassreflexu: 40 Hz   
 • Magnetické tienenie: Nie   
 • Doporučené umiestnenie: podlada
 • Doporučená vzdialenosť od steny: 15 - 100 cm   
 • Rozmery (VxŠxH) [mm]:1015 x 200 x 340mm
 • Váha 15,7 kg​ ​

Súvisiace produkty