Dynaudio Emit 20

Model Emit 20 DYNAUDIO
od 949,00 €
Pri vývoji všetkých našich produktov venujeme rovnakú pozornosť detailom a zdieľame čo najviac technológií v našich radoch, aby sme do každého reproduktora Dynaudio vniesli autentický výkon. Emit je síce vstupným bodom, ale ponúka oveľa viac než len pohľad do nášho high-endového sveta. Emit 20 je vysoko výkonný stojanový reproduktor odvodený z našich sérií Evoke, Contour i a Confidence. Poskytuje prvotriednu kombináciu detailov a údernosti a sú vhodné pre malé až stredne veľké miestnosti. Pojem "autentická vernosť" sa nepoužíva ľahko. S reproduktorom Emit 20 získate presne to: prémiový audiofilský reproduktor, ktorý ohromí svojou cenou. Je to síce "základný" model, ale Emit 20 je nabitý technológiami, ktoré nájdete v našich ďalších radoch, až po vlajkovú loď radu Confidence a naše profesionálne referenčné monitory Core. Nenechajte sa mýliť: zažijete výkon, ktorý by ste na tejto úrovni jednoducho nečakali.
Doprava zadarmo
Odporúčame
Dynaudio Emit 20
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie orech
Cena za pár
Dostupné790,83 €20.00%949,00 €
Prevedenie čierne
Cena za pár
Dostupné790,83 €20.00%949,00 €
Prevedenie biele
Cena za pár
Dostupné790,83 €20.00%949,00 €

Výkon a kontrola stredných/basových frekvencií: Emit 20 používa 18 cm MSP (Magnesium Silicate Polymer) menič, ktorý vychádza z basového reproduktora, ktorý sme použili v sérii Evoke. MSP je materiál, ktorý sme si vyvinuli sami a ktorý už dlhé roky používame v našich najznámejších modeloch. Samotná membrána je jednodielna konštrukcia; prachová čiapočka je vytvarovaná ako súčasť hracej plochy, čo jej dáva pevné spojenie s kmitacou cievkou, ktorá ju posúva tam a späť. Toto spojenie budete počuť ako špičkovú kontrolu a detailnosť v nízkych a stredných frekvenciách. Samotná cievka je hliníková, navinutá na dvojvrstvovej sklolaminátovej základni. V našich cievkach používame hliníkový drôt už dlho - a máme na to dobrý dôvod. Je ľahký, takže nebráni jemnému pohybu a na danú dĺžku drôtu môžeme dostať viac vinutí. To znamená viac "BL" alebo magnetického výkonu. Väčší výkon znamená väčšiu razanciu. Tú sme ešte zvýšili tým, že sme hliníkový drôt pokryli meďou.V kombinácii so systémom skladaných feritových magnetov a novým obložením to poskytuje stredobasovému reproduktoru Emit 20 sveľoku výchylkou všetok basový výkon, ktorý si môžete priať a to aj pri vysokých hlasitostiach v kombinácii s úžasnou kontrolou nad strednými frekvenciami (kde sa nachádzajú nástroje ako gitary, vokály a husle).

Vysokotónový výškový reproduktor Emit 20 používa výškový reproduktor Cerotar priamo z radu Evoke. Je to 28 mm textilná kalota, ktorá obsahuje dômyselné zariadenie Hexis s vnútornou kupolou. Potiahnutá látková kupola poskytuje sladko znejúce vysoké frekvencie - všetku otvorenosť a detaily, ktoré umelci chcú, aby ste v ich nahrávkach zažili - zatiaľ čo Hexis vyhladzuje frekvenčnú odozvu a znižuje nežiaducu rezonanciu čím dosahuje prekvapivú čistotu. Cerotar je poháňaný výkonným keramickým magnetickým systémom Ferrite+ s karbonátom stroncia. Ten dodáva výškovému reproduktoru všetok výkon, ktorý potrebuje na hlasné hranie bez rušenia a zároveň zachováva všetky nuansy, ktoré si môžete priať. Dokonca aj pri úrovniach rušivých pre susedov. A pretože využíva technológiu z našich špičkových referenčných profesionálnych reproduktorov Core (ktorých používatelia musia dlho a sústredene počúvať), neunaví vás ani pri dlhodobom počúvaní.

Výhybka: Stredobasový reproduktor a výškový reproduktor sú riadené výhybkou navrhnutou na mieru od rovnakého tímu, ktorý vám priniesol Heritage Special a Core. Naši inžinieri použili hybridnú topológiu prvého a druhého rádu pre výškový, resp. basový reproduktor, čo im umožnilo výnimočnú kontrolu nad správaním každého meniča. Znamená to, že budete počuť to, čo umelec chce, aby ste počuli, bez kompromisov.

Povrchové úpravy: Emit 20 sa dodáva v troch na mieru navrhnutých laminátových povrchových úpravách - čiernej, bielej a orechovej - ktoré nádherne dopĺňajú čistý škandinávsky dizajn skriniek (navrhnutý priamo v našom sídle v Dánsku). Čierne magnetické mriežky sú súčasťou štandardnej výbavy. Pozornosť sme venovali aj krycím krúžkom, ktoré skrývajú montážne skrutky. Sú z jedného kusu a ich povrchová úprava je zabudovaná do materiálu, vďaka čomu nie je potrebný lak - takže sa časom neznehodnotia. Ak chcete stojanový reproduktor na audiofilskej úrovni pre stereo zostavu v stredne veľkej miestnosti, alebo máte chuť na trochu viac " nadupanosti " zo zadných priestorových kanálov, Emit 20 je ideálnou voľbou.

Technické špecifikácie 

 • Citlivosť: 86 dB (2,83 V / 1 m) 
 • IEC príkon: 160 W 
 • Impedancia: 6 Ohmov 
 • Frekvenčná charakteristika (± 3dB):53Hz - 25kHz (-6 dB 42 Hz - 35 Khz)
 • Princíp: Zadný bassreflex 
 • Počet pásiem: 2 
 • Deliaca frekvencia: 3800 Hz 
 • Strmosť výhybky: 1. rád výškový menič, 2 rád basový menič 
 • Basový menič: 18 cm MSP 
 • Výškový menič: Cerotar textilná kalota s  Hexis 
 • Hmotnosť: 10,32 kg 
 • Rozmery (š xvxh): 205,1 X 370 X 311,5 mm
 • Rozmery s nohami / mriežkou (Š x V x H): 205,1 X 370 X 324,5 mm

Príďte si vypočuť

Dynaudio Emit 20 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Dynaudio Emit 20

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.