Dynaudio Emit 30

Model Emit 30 DYNAUDIO
od 1 500,00 €
Pri vývoji všetkých našich produktov venujeme rovnakú pozornosť detailom a zdieľame čo najviac technológií v našich radoch, aby sme do každého reproduktora Dynaudio vniesli autentický výkon. Emit je síce vstupným bodom, ale ponúka oveľa viac než len pohľad do nášho high-endového sveta. Emit 30 je ideálny pre väčšie stereo systémy alebo kompaktné viackanálové zostavy domáceho kina v stredne veľkých až veľkých miestnostiach. Ak hľadáte o niečo vyšší výkon svojho systému, našli ste ho. Emit 30 je kompaktný dvaapolpásmový reproduktor navrhnutý tak, aby zapôsobil bez ohľadu na to, či sa používa ako samostatný stereo pár, alebo ako súčasť 5.1-kanálového (alebo viac) domáceho kina. Rovnako ako jeho menší brat Emit 10 využíva 14 cm woofery MSP podobné tým, ktoré sa používajú v sérii Evoke - tentoraz zdvojené v každom reproduktore pre väčší objem nízkych frekvencií, jasnosť a údernosť stredných frekvencií.
Novinka
Doprava zadarmo
Dynaudio Emit 30
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie orech
Cena za pár
1 250,00 €20.00%1 500,00 €
Prevedenie čierne
Cena za pár
1 250,00 €20.00%1 500,00 €
Prevedenie biele
Cena za pár
1 250,00 €20.00%1 500,00 €

Prémiová technológie basových meničov: Membrány sú vylisované ako jeden kus; nepoužívame samostatne lepený stredový vrchlík. Malé vyvažovacie rebrá okolo hrany stredového kruhu sú priamo spojené s cievkou za nimi, čo tvorí jeden pevný kus poháňajúci menič. Použitie menej pohyblivých častí dáva vývojárom možnosť jemnej kontroly toho, ako sa menič bude pohybovať, čo v praxi vedie k jemnému nastaveniu toho, ako bude hrať. Počujete to vo forme silných a pevných basov, prekvapivo jasných vokálov, gitár a ďalších nástrojov. A to aj pri hlasitostiach, u ktorých pozdvihnete obočie. Každý basový menič je poháňaný dvojitým zloženým keramickým magnetickým systémom Ferrite + z uhličitanu strontnatého. Použitie dvoch magnetov umožňuje efektívnejšie smerovať magnetickú energiu. Túto lekciu sme sa naučili pri vývoji oceňovaného modelu Special Forty, a sme nadšení, že ju môžeme použiť aj u dostupné radu Emit. Cieľom tohto toku je cievka. Pre Emit 30 používame hliníkový návin. Hliník je ľahký (čo minimalizuje zotrvačnosť pohybu membrány dopredu i dozadu) a pretože je ľahší ako meď, môžeme na dvojvrstvový nosič zo sklených vlákien navinúť viac vodiča. Viac vodiča = viac výkonu a tiež vyššia miera kontroly nad jemným pohybom. Je tu ale malý trik. Hliníkový vodič sme potiahli tenkou vrstvou medi pre zvýšenie schopnosti ovládania cievky zosilňovačom. Viac sily pri len zlomkové zvýšenie hmotnosti: win-win.

Vysoko výkonný výškový menič Cerotar: Emit môže byť označený ako základná modelová rada, ale určite nie je osadený výbehovými typmi meničov. Dôkazom je použitie neuveriteľného výškového meniča Cerotar, ktorý je osadzovaný tiež do vyššej rady Evoke. Je založený na meničoch Esotar Forty anniversary a Esotar Pre zo štúdiovej referenčné radu Core. Kým ho nebudete počuť, neuveríte.28mm lakovanou mäkkou kalotou zozadu istí šikovný vnútorný vrchlík Hexis. Hrajúci povrch bol špecificky navrhnutý tak, aby produkoval ultra čisté a ultra detailné vysoké frekvencie bez poklesov (aj vo vysokých frekvenciách), zatiaľ čo Hexis vyhladzuje prúdenie vzduchu za kalotou pre zníženie nechcených rezonancií. Hliníková cievka a odvetrávaný magnet poskytujú požadovaný výkon. Cerotar je navrhnutý pre dlhodobé počúvanie bez únavy poslucháča - skvelá správa pre všetkých milovníkov hudby.Vyústenie basreflexu na zadnej strane je dvojito zaoblené - vnútri aj vonku -, a bolo vyladené na potlačenie nechceného "vrnenia". V balení dostanete aj penové upchávky, ktoré možno použiť na optimalizáciu zvukového podania pre rôzne umiestnenie reprosústav voči stenám.

Autentický dánsky design: Skrinky Emit 30’s sú vyrobené z 18 mm MDF, ktoré vodičom poskytujú pevnú a stabilnú platformu na vykonávanie ich práce. Vnútorne sú tlmené polyesterovým vláknom, merané na gram presne pre správne množstvo potlačenia rezonancie.Na vonkajšej strane si môžete vybrať z troch laminátových povrchových úprav: čierna, biela alebo vlašský orech. Boli vybrané ako doplnok do ktorejkoľvek miestnosti v akejkoľvek konfigurácii (takže ak mixujete a ladíte reproduktory Emit v systéme domáceho kina, môžete ich nechať vyniknúť alebo zamiešať, ako chcete).Emit 30: vysoký výkon stojana v kompaktnom balení. Ak chcete posunúť svoje počúvanie na vyššiu úroveň, skutočne vašu zbierku obohatia.

Technické špecifikácie 

 • Citlivosť: 87 dB (2,83 V / 1 m) 
 • IEC príkon: 180 W 
 • Impedancia: 4 Ohmov 
 • Frekvenčná charakteristika (± 3dB):44Hz - 25kHz (-6 dB 39 Hz - 35 Khz)
 • Princíp: 2 x zadný bassreflex 
 • Počet pásiem: 2,5 
 • Deliaca frekvencia: 1000/3550Hz 
 • Strmosť výhybky: 1. rád výškový menič, 2 rád basový menič 
 • Basový menič: 14 cm MSP 
 • Výškový menič: Cerotar textilná kalota s  Hexis 
 • Hmotnosť: 15,53 kg 
 • Rozmery (š xvxh): 170 X 900 X 271,5 mm
 • Rozmery s nohami / mriežkou (Š x V x H): 267,5 X 946,5 X 335,4 mm