REL HT/1003mkII

Model HT/1003mkII REL Acoustics
849,00 €
707,50 € bez DPH
Cena za kus
Séria HT bola navrhnutá špeciálne tak, aby zodpovedala výzve vytvoriť cenovo dostupné, výnimočne dynamické, subwoofery poháňané domácim kinom. s dokonalou kombináciou ľahkých, moderných meničov CarbonGlas™ v kombinácii s výkonným zosilňovačom triedy D, ktorý funguje skvele a produkuje mimoriadnu dynamiku. Vo vlastnej réžii sme vyvinuli špeciálne prispôsobené vstupné filtre domáceho kina, ktoré produkujú výnimočne hlboké basy v rozsahu od 20 Hz. Ak nie je k dispozícii priestor ani potreba vyššieho výstupného výkonu väčšieho modelu HT. Model HT/1003mkII funguje rovnako ako jeho pôsobivý väčší kamarát a jeho výkon sa len o trochu zmenšil. Táto jednotka je primárne určená pre vysoko výkonné aplikácie domáceho kina, strhujúce herné zostavy a je vhodná aj pre aktívne reproduktory. Zmenšený dizajn, vysoký výkon.
Doprava zadarmo
Odporúčame
REL HT/1003mkII

Kompaktný výkon a údernosť

Náš rad HT zameraný na domáce kino je špeciálne navrhnutý ako odpoveď na výzvu cenovo dostupných, vysoko dynamických subwooferov napájaných čistým výkonom domáceho kina v peknom, kompaktnom balení, vďaka ktorému sa ich niekoľko ľahko zmestí do väčšiny obytných priestorov. Model HT/1003 kombinuje ľahký moderný 10" menič CarbonGlas™ (250 mm) v spojení s výkonným 300W zosilňovačom triedy D, ktorý vytvára prekvapivú dynamiku. Vnútri sme navrhli špeciálne upravené vstupné filtre pre domáce kino, ktoré produkujú extrémne hlboké  basy. Podarilo sa nám vytvoriť najhlasnejší, relatívne kompaktný a cenovo dostupný 10" subwoofer s konštrukciou čisto na účely domáceho kina. Kritici sa už pripravujú na recenzie. Model HT/1003 je navrhnutý tak, aby vám pri budovaní systému domáceho kina poskytol (doslova) ten najlepší úder, čo zahŕňa: štíhlu zvukovú skriňu s atraktívnym, ale účelným vzhľadom zrnitého čierneho hliníka, zakončenú nádherne leštenou 12 mm hrubou doskou, ktorá slúži na tlmenie vibrácií na kritickom hornom povrchu skrine. Pre existujúcich majiteľov REL, ktorí už využívajú naše subwoofery série Reference, S a T/i určené pre 2-kanálové systémy a domáce kino, je HT/1003 navrhnutý tak, aby doplnil výstup ich systému .1/LFE o ešte väčší výkon a dodal špeciálnym efektom ďalšiu hĺbku poskytujúcu skutočný zážitok z domáceho kina. Ak vlastníte REL a chcete divákovi predstavenie divoko zdramatizovať, pridajte HT (alebo niekoľko).

PRE ŠPECIÁLNE EFEKTY

Model HT/1003mkII má robustný, poctivý a účelný vzhľad, ktorý je navrhnutý tak, aby informoval o svojom jedinom poslaní: mimoriadne vysoký výkon domáceho kina za výhodnú cenu. Šírka ozvučnice je minimalizovaná, čím sa znižuje vizuálna hmotnosť, zatiaľ čo hĺbka je maximalizovaná, aby sa dosiahli čo najhlbšie basy. Vybrali sme odolný, vysokokvalitný, horizontálne orientovaný kompozit, ktorý obopína celú skriňu. Ľahko sa s ním manipuluje, ľahko sa čistí. Vrchná plocha je však nádherne upravená 5 vrstvami ručne naneseného laku, čo vytvára vizuálnu príťažlivosť, ktorou sme už známi.

10-PALCOVÝ MENIČ Z UHLÍKOVÝCH VLÁKIEN

V prípade kina sú veľkosť a výkon oveľa dôležitejšie ako pri univerzálnych subwooferoch. Preto spoločnosť REL použila v modeli HT/1003 10-palcový kompozitný menič CarbonGlas™ a 300-wattový zosilňovač, ktorý si ľahko poradí s akýmkoľvek systémom. Zatiaľ čo mnohí konkurenti používajú relatívne pomalé a ťažké membrány, HT/1003mkII používa pevné a tuhé uhlíkové vlákno so sklenenými vláknami na 60 % povrchu meniča. Samozrejme, používame vysokokvalitné prírodné butylové povrchy, pretože zostávajú mäkké a poddajné po celé desaťročia - čo majitelia subwooferov REL očakávajú. Veríme, že nový 10" reproduktor CarbonGlas stanovuje nový štandard pre cenovo dostupné, vysoko výkonné reproduktory domáceho kina.

HT-Air™ KOMPATIBILNÝ BEZDRÔTOVÝ SYSTÉM S NULOVOU KOMPRESIOU

Existuje bezdrôtové pripojenie a bezdrôtové pripojenie REL. Sme známi tým, že máme najlepšie bezdrôtové systémy vo svete audio komponentov. Hoci je systém HT-Air™ cenovo dostupný, zachováva fixáciu našej spoločnosti na nulovú kompresiu a maximálnu dynamiku. Systém HT-Air je navrhnutý tak, aby nechal staršie systémy založené na technológii Bluetooth v zabudnutí, s oneskorením pri doručení v rozsahu 16 - 20 milisekúnd. To umožňuje majiteľom umiestniť svoj model HT tam, kde vám to najviac vyhovuje, bez toho, aby sa museli uchyľovať k nevzhľadným káblom rozhádzaným po podlahe vašej obývačky.

Technické špecifikácie

 • Rozmery a materiál aktívneho meniča 10" (250 mm) membrána vystužená sklenenými vláknami, obrátený protiprachový kryt, oceľové šasi.
 • Najnižšia frekvenčná odozva -6 dB pri 24 Hz
 • Vstupné konektory Nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA
 • Výstupné konektory Nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA
 • Výstupný výkon 300 W (RMS)
 • Typ zosilňovača NextGen5 triedy D
 • HT Air Wireless (voliteľné), integrovaný čip s nulovou kompresiou     
 • SYSTÉM OCHRANY: Plne elektronický SET-SAFE Áno
 • Ochrana proti jednosmernému prúdu.    Áno
 • Ochrana proti skratu na výstupe Áno
 • Napájacie napätie 220-240 V, 110-120 V
 • Stredne oneskorená poistka 6,3 A pre 230 V alebo 115 V
 • Rozmery (výška x šírka x hĺbka v mm) 318 x 347 x 351 mm
 • Hmotnosť 15,1 kg​