REL HT/1205mkII

Model HT/1205mkII REL Acoustics
990,00 €
825,00 € bez DPH
Cena za kus
Model HT/1205 MKII predstavuje prelom v oblasti cenovo prístupných subwooferov určených na použitie v domácich kinách, posúvajúc hranice v oblasti výkonnosti. Odstupuje od nepotrebných elektronických funkcionalít a kladie dôraz na optimálne vyváženie základných prvkov; ponúka pevné a odolné skrinky s primeranými rozmermi, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolali rezonancii a zároveň vynikali estetickou dokonalosťou. Inovovaný zosilňovač s výkonom 500 W harmonicky spolupracuje s novým 12-palcovým (približne 300 mm) reproduktorom vyrobeným z CarbonGlas™ materiálu, ktorý zaručuje kvalitný zvuk. Atraktívna čierna lesklá plocha na vrchnej strane subwooferu je ozdobená diskrétnym logom značky REL, a jedinečný čierny povrch s grafickým vzorom dodáva celému prístroju vzhľad, ktorý by prial aj ten najluxusnejší interiér. HT/1205 MKII hrá o 50 % hlasnejšie ako jeho predchodca a zároveň prináša väčšiu presnosť a jemnosť. Je schopný dosahovať výstupné úrovne, ktoré sa bežne vyskytujú v modeloch s cenou výrazne prevyšujúcou 1 000 USD/ 1 000 GBP. Fantastický pre hudbu a skvelý pre HT.
Doprava zadarmo
Odporúčame
REL HT/1205mkII

VÝKONNÉ DOMÁCE KINO

Serie HT je špeciálne navrhnutá ako odpoveď na výzvu vytvoriť cenovo dostupné, výnimočne dynamické, čisté subwoofery pre domáce kino. Model HT/1205 MKII je ideálnou kombináciou ľahkého, moderného 12" reproduktora CarbonGlas™ (300 mm) spojeného s výkonným 500W zosilňovačom triedy D, ktorý pracuje bez stresu a produkuje mimoriadne dynamický zvuk. Interne sme vyvinuli špeciálne upravené vstupné filtre pre domáce kino, ktoré produkujú extrémne vyrovnané basy až do 20Hz. 

Dali sme si za cieľ vytvoriť najhlasnejšiu, relatívne kompaktnú 12" jednotku dostupnú na použitie čisto pre domáce kino, a to za skutočne atraktívnu cenu. To, nakoľko sa nám tento cieľ podarilo splniť, posúdite vy, ale kritici sa už teraz hlásia o slovo v recenziách. Veríme, že HT/1205 MKII je predurčený stať sa modernou klasikou so štíhlymi rozmermi skrine, ktorá je vyhotovená v atraktívnom, ale účelnom líniovo zrnitom čiernom hliníkovom vzhľade a je doplnená 12 mm hrubým nádherne lešteným povrchom, ktorý slúži na tlmenie vibrácií na kritickom hornom paneli skrine.

Dizajn exteriéru

Krásne nové skrinky sú vyrobené na mieru; majú nové textúry, proporcie a úpravy, ktoré sa v tejto kategórii doteraz nevyskytovali. Nižšia, elegantnejšia skriňa si požičiava proporcie prevzaté z našich nových modelov Reference. V priebehu rokov naše experimenty ukázali, že výsledkom je rýchlejšia a hlbšia prezentácia basov - a zároveň to vyzerá úchvatne. Váš pohľad okamžite upúta horný panel, ktorého celý povrch je dokončený 5 vrstvami ručne lešteného klavírneho čierneho laku. Vo vrchnej vrstve laku sa vznáša diskrétne logo REL, zatiaľ čo telo kabinetu je obložené horizontálne pruhovaným, líniovo zrnitým kompozitom. Celá konštrukcia pôsobí draho, na mieru a vkusne zdržanlivo. Okrem toho ho môžete štýlovo kombinovať s modelmi Serie T/x alebo Serie S vo veľkých, plne pohlcujúcich zostavách REL HT/3D™.*

Bezdrátové pripojenie: HT-Air

Káblové pripojenie na zvuk kedysi znamenalo dlhé vedenie káblov po celej podlahe. S naším voliteľným systémom HT-Air™ sa skvelý zvuk stal "bezkáblovým". Drôt nahradil malý vysielač a zodpovedajúci prijímač, ktorý vysiela neuveriteľne rýchly 5,8Ghz bezdrôtový signál až do vzdialenosti 60 metrov bez digitálnej kompresie. Tento cenovo dostupný obvod obsahuje rovnaký čip LSIC, ktorý poháňa náš najmodernejší AirShip II, bez drahých analógovo-digitálnych a digitálno-analógových prevodníkov (DAC). HT-Air je ideálny pre signály .1/LFE využívajúce konektory RCA, ktoré sú hlavným poslaním HT/1205 MKII.

Technické špecifikácie

 • Rozmery a materiál aktívneho meniča 12" (300 mm) membrána vystužená sklenenými vláknami, obrátený protiprachový kryt, oceľové šasi.
 • Najnižšia frekvenčná odozva -6 dB pri 22 Hz
 • Vstupné konektory Nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA
 • Výstupné konektory Nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA
 • Výstupný výkon 300 W (RMS)
 • Typ zosilňovača NextGenv5 triedy D
 • HT Air Wireless (voliteľné), integrovaný čip s nulovou kompresiou     
 • SYSTÉM OCHRANY: Plne elektronický SET-SAFE Áno
 • Ochrana proti jednosmernému prúdu.    Áno
 • Ochrana proti skratu na výstupe Áno
 • Napájacie napätie 220-240 V, 110-120 V
 • Stredne oneskorená poistka 4A pre 230 V alebo 115 V
 • Rozmery (výška x šírka x hĺbka v mm) 413mm x 387mm x 438mm
 • Hmotnosť 19,6 kg​