REL T/7x

Model T/7x REL Acoustics
od 1 269,00 €
Model T/7x predstavuje ideálne riešenie pre praktické využitie. Jeho rozmery sú primerané a estetika príjemná, čo umožňuje vyriešiť spory ešte pred ich vznikom. Navyše poskytuje dostatok výkonu na pokrytie bežných potrieb a jeho harmonické proporcionalita umožňuje efektívnu spoluprácu s rôznymi kvalitnými audio systémami. Flexibilita tohto modelu zaručuje jeho použiteľnosť aj v unikátnych situáciách.
Doprava zadarmo
Odporúčame
REL T/7x
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierny lesklý lak
Cena za kus
1 057,50 €20.00%1 269,00 €
Prevedenie biely lesklý lak
Cena za kus
3 - 5 dní1 057,50 €20.00%1 269,00 €

Legendárne vstupné pripojenie REL High Level a rýchle filtre sú významnou kapitolou v príbehu REL. Pripojenie cez reproduktorové výstupy vášho zosilňovača bez toho, aby ste z neho čerpali energiu, sa môže zdať ako kúzlo, ale skutočné kúzlo spočíva v tom, že zvuk nadobúda prirodzený charakter a bez problémov sa integruje s vašimi reproduktormi. Unikátne ladenie a špeciálne limitéry znamenajú, že T/7x znie sviežejšie, rýchlejšie a dynamickejšie ako predtým.

T/7x je bez výhrad jedným z najvyváženejších REL všetkých čias. Na dosiahnutie dokonalého vyváženia musí subwoofer zosúladiť basovú rýchlosť s mohutnosťou a zároveň zabezpečiť skutočnú hĺbku  a to všetko vo fyzicky vyváženom balíku. T/7x to všetko zvládol tak, že sa to javí jednoduché. Rýchly a jemný pre dokonalé spojenie, dokáže zahrať výnimočne hlboké, temperamentné basy, ktoré popierajú jeho veľkosť a hrajú hlasnejšie, než bude väčšina z vás kedy potrebovať.

Navrhnuté tak, aby boli lepšie

Mnohí si neuvedomujú intenzívne prepojenie medzi výkonom a dizajnom v spoločnosti REL. Výkon je pre nás všetkým a vedie k fyzickým konštrukčným riešeniam. Preto sa naši inžinieri pri rozpoznaní potreby väčšieho objemu skrine na dosiahnutie cieľov väčšej flexibility a výkonu obracajú na dizajnéra. Ten pracuje s rozmermi, aby oklamal oko, že vidí menšie, kompaktnejšie rozmery, hoci sa objem skrine zväčší. Používa jemne zaoblené polomery rohov, ktoré umožňujú oku preplávať a vidieť menej vizuálnej hmoty. Výsledok je moderný a zároveň čistý dizajn bez zbytočných ozdôb.

Od 8" aktívnych a 10" pasívnych meničov s veľkým zdvihom odvodzuje T/7x svoju neuveriteľnú rýchlosť a čistý zvuk. Dôkladná revízia kritických komponentov zavesenia je zodpovedná za agilitu a flexibilnosť T/7x. Očakáva sa, že T/7x znie hlasnejšie a výkonnejšie, ale málokto by predpovedal, že je aj rýchlejší, reakčnejší a transparentnejší ako naša predchádzajúca generácia, ktorá bola sama o sebe vzorom kvality. Tuhšie zavesenie lepšie prispôsobené pokročilým pracovným podmienkam znamená, že každý menič môže nielen zachytiť drobné detaily, ale aj prejsť väčšiu vzdialenosť a zvládnuť väčší výkon.

Zachovali sme naše charakteristické zosilňovače triedy A/B, ktoré sa používajú v každej generácii Serie T od roku 2006. Spoľahlivosť je kľúčom k spokojnosti majiteľa a vzhľadom na to, že približne 200 000 kusov tohto radu má za sebou dlhú a šťastnú životnosť, majitelia zosilňovačov Serie T/x si môžu byť istí spoľahlivosťou REL, ktorá stanovuje štandardy. Výkonný 200-wattový mosfetový zosilňovač použitý v modeli T/7x zostáva ikonou zvuku a spoľahlivosti s obrovskými prúdovými rezervami. Používajú sa robustné napájacie zdroje a všade sa nachádzajú drobné vylepšenia. Nové mosfet tranzistory, ktoré otvorili výkon a transparentnosť a nové metódy upevnenia toroidných transformátorov znamenajú lepší výkon a vynikajúcu spoľahlivosť. To najlepšie je ešte lepšie.

V spoločnosti REL sme si vybudovali vynikajúcu povesť vďaka tomu, že vytvárame najlepšie znejúce a najrýchlejšie bezdrôtové systémy, ktoré sú v tomto odvetví k dispozícii. Spoločnosť REL sa nikdy nespolieha na digitálnu kompresiu, pretože jej výsledkom je tenký zvuk bez života. Namiesto toho sme zdokonalili (voliteľný) bezdrôtový systém Arrow™; je taký rýchly a dynamický, že bez problémov podporuje používanie bezdrôtového systému na jednom kanáli, zatiaľ čo druhý kanál môže byť pripojený napevno pomocou kábla.

Technické špecifikácie

  • Aktívny subwoofer -200 mm,
  • Pasívný radiátor 250mm
  • Výkon 200 W RMS
  • Najnižšia frekvencia -6 dB / 30 Hz
  • Zosilňovač trieda AB
  • Šírka x výška x hĺbka:  356 x 320 x 363 mm)
  • Čistá hmotnosť: 17,5 kg​​
  • Recenzie a ocenenia

"Rýchlosť modelu Serie T/7x je jeho výnimočnou vlastnosťou. Málokto dokáže vytvoriť basovú hĺbku a rýchlosť ako tento subwoofer za rovnakú cenu a za to samotné si zaslúži veľmi vysokú pochvalu, pretože to znamená, že subwoofer REL môže držať krok s rýchlymi hudobnými tranzientmi prehrávanými cez rovnako rýchle a reaktívne reprosústavy.​"

Hi-Fi+