TRIANGLE BOREA BR03

Model BOREA BR03 TRIANGLE
od 449,00 €
Cenovo dostupné reprosústavy bez kompromisov. Séria Borea poskytuje jasnú prezentáciu hlasov a presné stredy, kombinované s pútavými a kontrolovanými basmi. Skrinky a membrány mečov sú inšpirované predchádzajúcim technologickým vývojom TRINGLE a ťažia z akustických inovácií vyvinutých pre sériu Esprit Ez. Vďaka elegantnému dizajnu a širokej škále povrchových úprav rada Borea elegantne prinesie hudbu k vám domov. Papierová membrána zo surovej celulózy vyvinutá pre sériu Esprit Ez, dodáva prirodzený zvuk bez sfarbenia. Hlasový rozsah udržiava všetku svoju intenzitu, nízke frekvencie a svoju obvyklú dynamiku bez toho, aby spôsoboval únavu z počúvania. Táto veľkosť je odporúčaná najmä pre poslucháčov, ktorí hľadajú výkon podlahových reprosústav v kompaktnom prevedení. Od prvých tónov BR03 zaujme svojou energiou, objemom hlbokých basov a zvládaním dynamiky. Tieto reprosústavy sa dokonale hodia do miestností od 15 do 30 m2.
Doprava zadarmo
Odporúčame
TRIANGLE BOREA BR03
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za pár
3-5dní374,17 €20.00%449,00 €
Prevedenie orech
Cena za pár
3-5dní374,17 €20.00%449,00 €
Prevedenie biele
Cena za pár
3-5dní374,17 €20.00%449,00 €
Prevedenie svetlý dub - šedá sieťka
Cena za pár
3-5dní374,17 €20.00%449,00 €

Borea BR03 sú navrhnuté pre umiestnenie do police alebo stojany. Sú osadené 25 mm EFS hodvábnym kalotovým výškovým reproduktorom a 16 cm stredo / basovým mmenicom.

Technické špecifikácie

 • Počet meničov: 2  
 • Počet pásiem: 2.  typ: bassreflex reflex  
 • citlivosť: 90 dB / W / m  
 • Frekvenčný rozsah: 46 Hz - 22 KHz (+/- 3 dB) 
 •  Výkon: 100 W.  
 • Nominálna impedancia: 8 Ω  
 • Minimálna impedancia: 4,2 Ω  
 • Rozmery: 206 x 314 x 380 mm
 • Váha: 7 kg
Recenzie a ocenenia

EISA citácia: Pre svoj nový rad viackanálových reproduktorov vytvorilo Triangle ozvučnice so štýlovou, čistou estetikou a zároveň si pevne udržalo cenovú dostupnosť. Ani výkon nie je niečím druhoradým - zákazkové hodvábne kalotové výškové meniče systému Efficient Flow System a stredobasové celulózové kónické meniče sú použité v stĺpových reprosústavách BR09, BR08 a BR07, stojanových BR03 a BR02 a reproduktoroch pre centrálny kanál a nádherne spolupracujú. Zvuková scéna série Borea zapôsobí vyrovnanou frekvenčnou odozvou, presným umiestnením efektov a muzikálnosťou. Pre tých, ktorí budujú domáce kino s ohľadom na peňaženku, s nimi nemôžu šliapnuť vedľa.

«Nový uchádzač o titul najlepšie vo svojej triede. Je zriedkavé nájsť pár reprosústav za túto cenu ktoré znejú tak sofistikovane, ale tieto Triangle prinášajú vylepšenia, detaily a spád. »

 • Prepracovaný a detailný zvuk
 • Pôsobivý zmysel pre rozlíšenie
 • Vysoko kvalitné, rýchle basy


«Pokiaľ ide o kvalitu zvuku a poviem že ma BOREA‌ BR03 ohromili, je to podhodnotenie. Ak by som mal zhrnúť tieto reproduktory jedným slovom, bolo by  - "vyvážené". Nezvýrazňujú žiadnu konkrétnu časť zvukového spektra; dávajú vám to, čo vyžaduje hudba. Myslím si, že reproduktory TRIANGLE‌ BOREA BR03 sú novými kráľmi v cenovej kategórii okolo 500 dolárov. Ich dizajn, artikulácia a rozsah sú lepšie ako čokoľvek v ich cenovom rozpätí. Preto ich veľmi odporúčam a získavajú ocenenie produkt roku v kategórii reprosústav.»

Príďte si vypočuť

TRIANGLE BOREA BR03 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

TRIANGLE BOREA BR03

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.