TRIANGLE BOREA BR07

Model BOREA BR07 TRIANGLE
od 849,00 €
Cenovo dostupné reprosústavy bez kompromisov. Séria Borea poskytuje jasnú prezentáciu hlasov a presné stredy, kombinované s pútavými a kontrolovanými basmi. Skrinky a membrány mečov sú inšpirované predchádzajúcim technologickým vývojom TRINGLE a ťažia z akustických inovácií vyvinutých pre sériu Esprit Ez. Vďaka elegantnému dizajnu a širokej škále povrchových úprav rada Borea elegantne prinesie hudbu k vám domov. Podlahová reprosústava BOREA BR07 má šikovný dizajn, ktorý využíva dva a pol pásmovú konfiguráciu. Kompaktný reproduktor za rozumnú cenu, ponúka skvelú dynamiku a vynikajúci výkon na nízkych frekvenciách. Dva 16 cm meniče pracujú súčasne pri rovnakom zaťažení a ponúkajú neuveriteľný výkon na nižších frekvenciách. Každý nenič má oddelenú výhybku, pre zachovanie detailov a šírku hlasového rozsahu. Tieto podlahové reprosústavy sa dokonale hodia do miestností od 15 do 30 m2.
Doprava zadarmo
TRIANGLE BOREA BR07
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za pár
707,50 €20.00%849,00 €
Prevedenie orech
Cena za pár
707,50 €20.00%849,00 €
Prevedenie biele
Cena za pár
707,50 €20.00%849,00 €
Prevedenie svetlý dub - šedá sieťka
Cena za pár
707,50 €20.00%849,00 €

Reprosústavy sú osadené novým 25 mm EFS textilným kalotovým výškovým meničom; 16 cm stredo / basovým meničom z prírodného celulózového papiera pre dokonalú a neutrálnu farbu hlasov a 16 cm basový menič zo sklenených vlákien s veľkou cievkou.

Technické špecifikácie:

  • Počet meničov: 3   
  • Počet pásiem: 2,5  
  • typ: bassreflex reflex   
  • citlivosť: 91 dB / W / m   
  • Frekvenčný rozsah: 44 Hz - 22 KHz (+/- 3 dB)   
  • Výkon: 120 W.   
  • Nominálna impedancia: 8 Ω   
  • Minimálna impedancia: 5 Ω   
  • Rozmery: 290 x 405 x 1065 mm
  • Váha: 17,35 kg

EISA citácia: Pre svoj nový rad viackanálových reproduktorov vytvorilo Triangle ozvučnice so štýlovou, čistou estetikou a zároveň si pevne udržalo cenovú dostupnosť. Ani výkon nie je niečím druhoradým - zákazkové hodvábne kalotové výškové meniče systému Efficient Flow System a stredobasové celulózové kónické meniče sú použité v stĺpových reprosústavách BR09, BR08 a BR07, stojanových BR03 a BR02 a reproduktoroch pre centrálny kanál a nádherne spolupracujú. Zvuková scéna série Borea zapôsobí vyrovnanou frekvenčnou odozvou, presným umiestnením efektov a muzikálnosťou. Pre tých, ktorí budujú domáce kino s ohľadom na peňaženku, s nimi nemôžu šliapnuť vedľa.

 Recenzie a ocenenia

«Energický, celkovo otvorený, priestorový zvuk. Kompaktné rýchle basy s dostatočným objemom a rozsahom. Jednoduchý, ale elegantný a moderný dizajn. Triangle Borea BR07 vďaka dva a pol pásmovej konštrukcii ponúka kompaktný zvuk typický pre menšie reproduktory určené na stojan. Ale na druhej strane ponúkajú rozšírené basy s typické pre podlahové konštrukcie. Veľká sloboda hrania a minimum kompresie vo zvuku pri vysokých úrovniach hlasitosti predurčuje tieto reproduktory k systémom, ktoré vyžadujú vysokú dynamiku, značnú slobodu pri dosahovaní vysokých úrovní hlasitosti a pomerne vyvážený a prirodzený zvuk.»


Príďte si vypočuť

TRIANGLE BOREA BR07 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

TRIANGLE BOREA BR07

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty