TRIANGLE SIGNATURE DELTA

Model SIGNATURE DELTA TRIANGLE
od 5 590,00 €
Dostupné iba na predajni
Model Delta bol východiskovým bodom spoločnosti z hľadiska vývoja tejto rady. Tieto reprosústavy sú skvelo navrhnutým technologickým skvostom a symbolom akustických znalostí spoločnosti TRIANGLE. Delta Signature je postavený a zostavený v dielni spoločnosti Triangle vo francúzskom Soissons, jedná sa o trojpásmovú stĺpovú reprosústavu vybavenú 4 meničmi pre detailný a precízny zvuk. Signature Delta osloví akéhokoľvek milovníka Hi-Fi, ktorí hľadá vysoko výkonné, dobre vyvážené a muzikálne reprosústavy. Je to dokonalá voľba pre izby medzi od 15 do 40 m2. Vďaka skúsenostiam získaným pri návrhu rady Magellan ponúka TRIANGLE v rade SIGNATURE formu luxusného remeselného spracovania ktorá sa zrodila z vášne a práce jej tímov. Každá položka je vyrobená a zostavená s nekompromisnou presnosťou, aby sa dosiahla dokonalosť pri výrobe a nezameniteľný zvuk.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie biely klavírny lak
Cena za pár
4 658,33 €20.00%5 590,00 €
Prevedenie čierny klavírny lak
Cena za pár
4 658,33 €20.00%5 590,00 €
Prevedenie mahagón
Cena za pár
4 658,33 €20.00%5 590,00 €

Reprosústavy sú vybavené papierovým stredobasovým meničom s priemerom 16 cm (6,5 palca), ktorý živo rerodukuje nástroje a ľudské hlasy. Hornový výškový reproduktor  je umiestnený v hornej časti reprosústav, aby sa zabránilo prenosu rezonancií zo skrinky.  Reprosústava je osadená dvoma 16 cm (6,5 palca) basovými reproduktormi. Každý basový reproduktor funguje v samostatnej komore. Namiesto bežných basreflexov použil Triangle riešenie s názvom Twin Vent, ktoré pomocou jediného prieduchu odvádza zadnú vlnu vytvorenú basovými meničmi. Tento systém znamená, že každý z meničov môže pracovať úplne izolovane. Zvýšenie hlasitosti zvuku nenarúša tonálnu rovnováhu, jediným zostávajúcim limitom skreslenia je mechanika reproduktoru. Interný kábel (dodávaný uznávaným americkým výrobcom Kimber Kable) bol vybraný pre jeho detail, pokiaľ ide o stredné / vysoké frekvencie a pre jeho stálosť vo vzťahu k basovým frekvenciám. Skrinky Signature sú vyrobené z 21 mm hrubých dosiek HDF (a nie MDF) (7 vrstiev po 3 mm), s výnimkou prednej prepážky, ktorá je hrubá 25 mm, čo dodáva skrini väčšiu váhu, robí ju stabilnejšou a obmedzuje vibrácie prenesené z pracujúcich meničov. Povrchová úprava je luxusnejšia, čo samozrejme znamená viac času a práce. Nanáša sa 7 až 10 vrstiev laku. Po nanesení každej vrstvy je vrstva vyleštená a potom podrobená niekoľkým dôkladným kontrolám. K dispozícii sú tri povrchové úpravy: prírodná mahagónová dyha a biely alebo čierny lak „vysoký lesk“.

Technické špecifikácie:

 • Počet meničov: 4
 • Počet pásiem: 3
 • typ: predný bassreflex 
 • citlivosť: 92 dB / W / m
 • Frekvenčný rozsah: 35 Hz - 20 KHz (+/- 3 dB)
 • Výkon: 120 W. max 240W
 • Každý model je vybavený svorkou na bi-wiring alebo bi-amping
 • Nominálna impedancia: 8 Ω
 • Minimálna impedancia: 3,2 Ω
 • Rozmery: 1170x233x372 mm
 • Váha: 33 kg​​​​​

Recenzie a ocenenia:​

«Ak si ceníte vzrušenie a zábavu, tieto Triangle by mali byť na vrchole vášho užšieho výberu. Tieto reproduktory sú vynikajúce pri sprostredkovaní hybnosti hudobnej skladby a s dych berúcou ľahkosťou odkomunikujú zmeny tempa. Pridajte túto úžasnú schopnosť načasovania k obrovskej dynamike a pôsobivému rozlíšeniu a máte reproduktory, ktoré sú schopné stáť na špičke aj s tými najlepšími od konkurencie.»

 • whathifi.com, anglicko

 «Skvelé reprosústavy? Pretože môj mozog je stále zaplavený endorfínmi z počúvania Smashing Pumpkins pri 100 dB, som skutočne v pokušení použiť toto slovo pre tento dizajn  za8 000 dolárov / pár. Ale žiadny z nich sa nerovná Triangle Signature Delta vo faktore dynamického skoku a skutočnosť, že to Delta dosahuje bez kompromisu v neutralite - čo takmer 40-ročný Wharfedale nedokázal - je skutočne chvályhodná. Pokiaľ neradi počúvate svoju hudbu skrotenú a nevinnú, jedná sa o reprosústavy, ktoré stojí za to vyskúšať. Francúzi skutočne robia veci inak.»

 • streophile.com, USA

«To je na Triangle Signature Delta veľmi dôležitá vec - ide o veľmi dobre premyslený dizajn. Ponúkajú rýchly a dynamický zvuk s nádhernými strednými, bohatými a veľmi pekne definovanými výškami. Zvuková scéna je úžasná a myslím tým šírku aj hĺbku. Predtým som sa o tom nezmieňoval, pretože to tam bolo a bol som si toho vedomý, ale na druhej strane to jednoducho urobilo svoju prácu bez toho, aby prilákalo príliš veľa pozornosti. Faktom je, že zakaždým, keď to záznam umožňuje, sa zvuková kulisa veľmi rozšíri a úplne „ignoruje“ miesto, kde sedia reproduktory, pretože tieto zmiznú z miestnosti. To platí nielen pre dobré klasické a jazzové nahrávky, ale aj pre také špecifické, ako je debutový album Dire Straits, ktorý v skutočnosti pozostáva z niekoľkých mono skladieb.Jedná sa o vysokoúčinné reproduktory, ktorých výsledkom je efekt okamžitého prenosu energie, podobný tomu, ktorý predstavuje dizajn so širokopásmovým meničom, čo vám dáva dojem okamžitej reprodukcie zvuku. To však neznamená, že sa jedná o ľahko ovládateľné reproduktory - odporúčam im skôr výkonných partnerov. Vynikajúce reprosústavy ! »

 • High Fidelity, Poľsko

Príďte si vypočuť

TRIANGLE SIGNATURE DELTA si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

TRIANGLE SIGNATURE DELTA

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.