Dynaudio Stand 10

Model Stand 10 DYNAUDIO
od 329,00 €
Stabilita, bezpečnosť a podpora pre vaše reprosústavy + solídny výkon. Hliníkový stojan Dynaudio Stand 10 poskytuje stabilnú platformu navrhnutú tak, aby sa hodila k radu kompaktných reproduktorov Dynaudio od Emit M10 po XEO 20 a Evoke 10.
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie saténová biela
Cena za pár
274,17 €20.00%329,00 €
Prevedenie saténová čierna
Cena za pár
274,17 €20.00%329,00 €

Obsahuje zabudovaný systém na vedenie káblov, priehradku na piesok a inovatívnu konštrukciu nastaviteľného hrotu bez použitia náradia - plus nepriľnavé gumové podložky na podporu vašich reproduktorov.

A máme na mysli doslova oporu: stojan môžete nakloniť až o 10 stupňov bez toho, aby ste riskovali katastrofu v podobe prevrátenia. Dizajn stojana 10 krásne dopĺňa čisté línie najnovších reproduktorov Dynaudio a jeho čierna alebo biela prášková povrchová úprava sa hodí do každej miestnosti.

Praktické funkcie Stand 10 obsahuje v prednej časti priehradku na piesok a dodáva sa s plastovým vreckom, ktoré uľahčuje naplnenie stojana pieskom bez rozsypania. V zadnej časti stĺpika sa nachádza priehradka na káble s veľkým výrezom v hornej časti, ktorý umožňuje používateľovi viesť cez stojan napríklad napájacie káble a signálové/reproduktorové káble. Základňa je vybavená gumovými krúžkami, ktoré sa používajú pri umiestňovaní stojana na tvrdé podlahy. Stand10 hroty sa vkladajú zo spodnej strany a možno ich ľahko nastaviť pomocou veľkej priloženej matice.

Vizuálne vlastnosti Stand 10 má hliníkovú konštrukciu s peknou štruktúrovanou farbou. Tvar stĺpika a základnej dosky zodpovedá dizajnovému prevedeniu novších radov reproduktorov Dynaudio. Logo je integrované v odliatku, čo v porovnaní s nalepeným logom pôsobí pekným a trvanlivým dojmom. Stand 10 je k dispozícii v čiernej a bielej saténovej povrchovej úprave.

Technické špecifikácie 
  • Výška:593 mm
  • Výška s hrotmi:617 mm
  • Rozmery horná doska:150 x 180 mm
  • Rozmery základovej dosky:273 x 296 mm
  • Hmotnosť:3,2 kg 

Súvisiace produkty