Dynaudio Stand 20

Model Stand 20 DYNAUDIO
od 529,00 €
Stabilita, bezpečnosť a podpora pre vaše reprosústavy + solídny výkon. Hliníkový stojan Dynaudio Stand 20 poskytuje stabilnú platformu navrhnutú tak, aby sa hodila k radu veľkých stojanových reproduktorov Dynaudio Evoke 20 až po Focus 20 XD a Contour 20i.
Doprava zadarmo
Odporúčame
Dynaudio Stand 20
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie saténová biela
Cena za pár
440,83 €20.00%529,00 €
Prevedenie saténová čierna
Cena za pár
440,83 €20.00%529,00 €
Prevedenie saténová strieborná
Cena za pár
440,83 €20.00%529,00 €

Obsahuje zabudované vedenie káblov, priehradku na piesok a inovatívnu konštrukciu s hrotmi nastaviteľnými zhora bez použitia náradia - plus nepriľnavé gumové podložky na podporu vašich reproduktorov. A myslíme tým doslova oporu: stojan môžete nakloniť až o 10 stupňov bez toho, aby ste riskovali katastrofu v podobe prevrátenia. Dizajn stojana 20 krásne dopĺňa čisté línie najnovších reproduktorov Dynaudio a jeho čierna alebo biela, prípadne strieborná saténová prášková farba sa hodí do každej miestnosti.

Praktické vlastnosti.  Stand 20 obsahuje v prednej časti priehradku na piesok a dodáva sa s plastovým vreckom, ktoré uľahčuje plnenie stojana pieskom bez rozsypania. V zadnej časti stĺpika sa nachádza priehradka na káble s veľkým výrezom v hornej časti, ktorý umožňuje používateľovi viesť cez stojan napríklad napájacie káble a signálové/reproduktorové káble. Základňa je vybavená gumovými krúžkami, ktoré sa používajú pri umiestňovaní stojana na tvrdé podlahy. Hroty stojana Stand 20 sú nastaviteľné zhora, čo ešte viac uľahčuje prístup. Horná doska je osadená nepriľnavými gumovými podložkami, ktoré poskytujú dostatočné trenie, aby reproduktory nespadli ani pri naklonení stojana v rozmedzí 10 stupňov  a zároveň poskytujú určitú kontrolu vibrácií.

Vizuálne vlastnosti Stand 20 má hliníkovú konštrukciu s peknou štruktúrovanou farbou. Tvar stĺpika a základnej dosky zodpovedá dizajnovému štýlu novších radov reproduktorov Dynaudio. Logo je integrované v odliatku, čo v porovnaní s nalepeným logom poskytuje pekný vzhľad a dlhotrvajúci dojem. Stojan 20 je k dispozícii v čiernej, bielej a striebornej saténovej povrchovej úprave.

Technické špecifikácie

  • Výška:599 mm​
  • Výška (s hrotmi):613 mm
  • Rozmery horná doska:150 x 210 mm
  • Rozmery základovej dosky:316 x 379 mm
  • Hmotnosť:4,6 kg

Súvisiace produkty