Evolúcia PrimaLuna

12.08.2019 • 2 min

PrimaLuna EVOLUTION 

Po 15 rokoch výroby a distribúcie PrimaLuna s kľúčovými zásadami kvality, cenovej dostupnosti aspoľahlivosti sa domnievame, že je čas urobiť nový krok: PrimaLuna EvoLution Series. Okolo roku 2000 sme zaznamenali rastúci záujem o cenovo dostupné elektrónkové zariadenia. Prístroje na trhu boli často nespoľahlivé a spotrebitelia sa ich báli kupovať, rovnako ako noví výrobcovia hi-fi sa zdráhali investovať do technológie vákuových elektrónok. Chceli sme priviesť týchto potenciálnych zákazníkov k produktu, ktorý by stimuloval európske a americké trhy. Naša spoločnosť AH! Njoe Tjoeb (New Tube) spolu s priateľom Kevinom Dealom, odborníkom v oblasti elektrónkových audio komponentov, zdieľala základné obchodné a technologické rady, ktoré priviedli PrimaLuna k úspechom.

Takže teraz po 15 rokoch od založenia PrimaLuna, robíme nové pokroky. ProLogue Original, prvá línia PrimaLuna, sa rýchlo stala známou ako konštrukčne krásny, zvukovo krásny, vysoko spoľahlivý produkt. Nezastavili sme sa tam a odvtedy vydala PrimaLuna niekoľko ďalších sérii.ProLogue Classic, ProLogue Premium, DiaLogue Original, DiaLogue Premium a DiaLogue Premium HP.

Každá z týchto sérií predstavuje mierny krok smerom nahor a je vylepšená technologickým pokrokom, ktoré u konkurenčných výrobkov stoja tri až päťkrát viac, alebo sa často vôbec nenachádzajú v ich portfóliu. Každá séria získala vynikajúce recenzie na celom svete a značka získala mnohé ocenenia od najznámejších audio magazínov na svete.

Napriek tomu sa „vývoj smerom k dokonalosti“ nezastavil a PrimaLuna je hrdá a nadšená, že môže predstaviť novú sériu EVOLUTION. Misia je stále rovnaká, PrimaLuna chce ponúkať vysokokvalitné a spoľahlivé produkty pre milovníkov hudby po celom svete. Luxusné výrobky,ktoré sú skutočne cenovo dostupné a naďalej evokujú hrdosť na vlastníctvo produktu, ktoré dokonca vedie k denným nadšeným recenziám od nadšencov a majiteľov po celom svete.

od 5 825,00 €

PrimaLuna EVO 400 Tube Integrated Amplifier

PrimaLuna EVO 400 Integrated prekonal svojho predchodcu, DiaLogue Premium HP Integrated, čím zdedil trón najlepšieho integrovaného elektrónkového zosilňovača na svete. Ak chcete výrazné črty, detaily a hudobné kúzlo, je to skutočne veľmi silná ponuka. Máte nejaké klasické rockové albumy, ktoré ste veľmi milovali, ale už niekoľko rokov ležia zabudnuté na polici? Čo tak jazzové, alebo klasické nahrávky zo 60-tych rokov? Každý audiofil má albumy, ktoré si častokrát púšťal, ale prestal pretože v súčasnej dobe sú drsné, zastreté bez detailu alebo ostré. Existuje riešenie. EVO 400 predstavuje majstrovské dielo, jemne vytvarovaného zvuku elektrónok. Má extrémne otvorenú a priestrannú zvukovú scénu, priezračnú čistotu a úderné hlboké basy.
Objav PrimaLuna EVO 400 Tube Integrated Amplifier

Ďalšie novinky