Dynaudio Confidence 30

Model Confidence 30 DYNAUDIO
od 19 990,00 €
Dostupné iba na predajni
Technológia vyžarovania zvuku DDC novej generácie dominuje v najmenšom z úplne nových podlahových reprosústav Confidence. Záludnou úlohou pri výrobe toho najlepšieho je, že v určitom okamihu ho musíte v budúcnosti prekonať. Dobré je,ak spolupracujete s tímom, ktorý vytvoril originál, práca je jednoduchšia - a zábavnejšia. Takže keď sa z laboratórií Dynaudio v Skanderborgu vynoril nový trojpásmový podlahový reproduktor Confidence 30, boli sme naozaj hrdí. Je to odkaz na predchádzajúce modely Confidence, ktorý zároveň posúva ich inovácie a výkon na vyššiu úroveň.
Odporúčame
Dynaudio Confidence 30
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie blonde wood
Cena za pár
Na dotaz16 658,33 €20.00%19 990,00 €
Prevedenie midnight
Cena za pár
Na dotaz16 658,33 €20.00%19 990,00 €
Prevedenie raven
Cena za pár
Na dotaz16 658,33 €20.00%19 990,00 €
Prevedene ruby
Cena za pár
Na dotaz16 658,33 €20.00%19 990,00 €
Prevedenie smoke
Cena za pár
Na dotaz16 658,33 €20.00%19 990,00 €

"Ako môže priemerný poslucháč oceniť absenciu akéhokoľvek zvýraznenia basov alebo výšok? Ako oceniť, že pravdivá tonalita je oveľa lepšia pre uspokojivé počúvanie? Odpoveď znie: Časom. Čím dlhšie počúvam tieto nádherne spracované reproduktory, tým viac si uvedomujem ich obrovské možnosti, bez ohľadu na prehrávanú hudbu."

Rovnako ako ostatné modely radu aj Confidence 30 je vybavený úplne novým výškovým meničom Esotar3. Ten využíva poznatky získané pri vývoji oceňovaného výškového meniča Esotar Forty anniversary - vrátane technológie optimalizovaného prúdenia vzduchu, novej konštrukcie neodymových magnetov a dômyselnej vnútornej kopule Hexis, ktorá znižuje rezonanciu - a posúva systém o jeden až dva stupne vyššie

Na reprosústavách sú osadené aj dva úplne nové 18 cm výškové reproduktory NeoTec MSP (ktoré sú tiež vybavené výkonným systémom neodymových magnetov a mimoriadne dômyselnou technológiou prúdenia vzduchu); nový, mimoriadne stabilný a mimoriadne pevný kompozitný predný panel Compex; úplne nový 15 cm stredotónový reproduktor s novým systémom Horizon Surround, ktorý koriguje prúdenie vzduchu; nový basový port smerujúci nadol a nová generácia technológie DDC (Dynaudio Directivity Control) na vyžarovanie zvuku, vrátane brilantného zvukovodu DDC Lens okolo výškového reproduktora.

Všetky komponenty modelu Confidence 30 (dokonca aj skrutky a tesnenia, ktoré držia priečku na mieste) pracujú v dokonalej harmónii ako súčasť platformy DDC, ktorá výrazne znižuje odrazy od podlahy a stropu a zároveň zachováva presný horizontálny obraz. To znamená, že reproduktory môžete umiestniť do väčšieho priestoru bez toho, aby ste potrebovali úpravu miestnosti, špeciálne koberce alebo stropy alebo... no, čokoľvek. Jednoducho to funguje.

 • Navrhnuté a skonštruované v DánskuConfidence sme podrobili intenzívnemu – a vyčerpávajúcemu – testovaniu v meracom zariadení Jupiter v Dynaudio Labs. Výsledkom stoviek hodín analýzy a počúvania je najlepší reproduktor, aký sme kedy vytvorili.​
 • Úplne nový výškový reproduktor Esotar3Legenda pokračuje. Úplne nový Esotar3 je optimalizovaný pre detaily, jemnosť a výkon. Zahŕňa dômyselnú vnútornú kupolu Hexis, ktorá potláča rezonanciu, plus inovácie v materiáloch, prúdení vzduchu a ďalšie.
 • Technológia DDC novej generácie - Dynaudio Directivity Control, naša technologická platforma na tvarovanie zvuku, bola reštartovaná, prerobená a vylepšená tak, aby obsahovala šošovku DDC – jedinečný opracovaný vlnovod, ktorý zacieli vašu hudbu presne tam, kam má ísť: do vašich uší.

Technické špecifikácie:

 • Citlivosť: 88dB (2.83V / 1m)
 • Zaťažiteľnosť: 350W
 • Impedancia: 4 ohmy
 • Frekvenčný rozsah (± 3 dB): 38Hz–23kHz
 • Typ ozvučnice:  S basreflexom nadol
 • Výhybka: 3 pásmová, 2. radu, 
 • Deliaca frekvencia 290 a 3700Hz
 • Basový menič: 2x Dynaudio 18cm MSP
 • Stredový menič: 15 cm MSP
 • Výškový menič: Dynaudio 28mm Esotar3 s mäkkou textilnou kalotou
 • Hmotnosť: 44,2kg
 • Rozmery (š x v x h): 222 x 1337 x 399 mm
 • Rozmery s mriežkou (š x v x h): 364 x 1382 x 424 mm​

"Ako môže priemerný poslucháč oceniť absenciu akéhokoľvek zvýraznenia basov alebo výšok? Ako oceniť, že pravdivá tonalita je oveľa lepšia pre uspokojivé počúvanie? Odpoveď znie: Časom. Čím dlhšie počúvam tieto nádherne spracované reproduktory, tým viac si uvedomujem ich obrovské možnosti, bez ohľadu na prehrávanú hudbu."​ 

"Dynaudio kedysi vydalo "Knihu pravdy" a je naozajstným úspechom, ako kapitola "pravdivý reproduktor" pokračuje takýmto jednoznačným spôsobom. Hoci dizajn je vždy vecou vkusu, na kvalitu skrine tohto reproduktora, technológiu meničov a výsledný zvukový výkon nemôžu byť dva názory. Dynaudio vie, ako sa majú vyrábať reprosústavy."

Príďte si vypočuť

Dynaudio Confidence 30 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

Dynaudio Confidence 30

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty