TRIANGLE BOREA BR08

Model BOREA BR08 TRIANGLE
od 998,00 €
Cenovo dostupné reprosústavy bez kompromisov. Séria Borea poskytuje jasnú prezentáciu hlasov a presné stredy, kombinované s pútavými a kontrolovanými basmi. Skrinky a membrány mečov sú inšpirované predchádzajúcim technologickým vývojom TRINGLE a ťažia z akustických inovácií vyvinutých pre sériu Esprit Ez. Vďaka elegantnému dizajnu a širokej škále povrchových úprav rada Borea elegantne prinesie hudbu k vám domov. Stĺpový model BR08, je inšpirovaný ikonickou reprosústavou Antal, ktorá bola referenčným modelom pri navrhovaní radu Borea. Elegantná trojpásmová reprosústava so 4 meničmi, je jeden z našich najviac cenených modelov hi-fi kategórie. Trojcestná konfigurácia reprodukuje všetky frekvencie bez interferencie medzi meničmi a vytvára presné hlasy a nástroje. Tieto podlahové reprosústavy sa dokonale hodia do miestností od 20 do 40 m2.
Doprava zadarmo
TRIANGLE BOREA BR08
Prevedenie Dostupnosť Cena DPH Cena s DPH
Prevedenie čierne
Cena za pár
831,67 €20.00%998,00 €
Prevedenie orech
Cena za pár
831,67 €20.00%998,00 €
Prevedenie biele
Cena za pár
831,67 €20.00%998,00 €
Prevedenie svetlý dub - šedá sieťka
Cena za pár
831,67 €20.00%998,00 €

Sú osadené novým 25 mm EFS textilným kalotovým výškovým reproduktorom; nový 16 cm stredový menič s úplne novým profilom, vyvinutý pri výskume prírodného celulózového papiera používaného v radách v Esprit Ez; a dva nové 16cm basové meniče zo sklenených vlákien.

Technické špecifikácie:

  • Počet meničov: 4   
  • Počet pásiem: 3  
  • typ: bassreflex reflex   
  • citlivosť: 92 dB / W / m   
  • Frekvenčný rozsah: 40 Hz - 22 KHz (+/- 3 dB)   
  • Výkon: 150 W.   
  • Nominálna impedancia: 8 Ω   
  • Minimálna impedancia: 3 Ω   
  • Rozmery: 206 x 314 x 1020 mm
  • Váha: 23,75 kg 

EISA citácia: Pre svoj nový rad viackanálových reproduktorov vytvorilo Triangle ozvučnice so štýlovou, čistou estetikou a zároveň si pevne udržalo cenovú dostupnosť. Ani výkon nie je niečím druhoradým - zákazkové hodvábne kalotové výškové meniče systému Efficient Flow System a stredobasové celulózové kónické meniče sú použité v stĺpových reprosústavách BR09, BR08 a BR07, stojanových BR03 a BR02 a reproduktoroch pre centrálny kanál a nádherne spolupracujú. Zvuková scéna série Borea zapôsobí vyrovnanou frekvenčnou odozvou, presným umiestnením efektov a muzikálnosťou. Pre tých, ktorí budujú domáce kino s ohľadom na peňaženku, s nimi nemôžu šliapnuť vedľa.

Príďte si vypočuť

TRIANGLE BOREA BR08 si môžete vypočuť naživo v našej predajni v Košiciach. Vyberte si termín a my vám tovar pripravíme. Nezabudnite si doniesť svoje obľúbené CD a LP nosiče alebo USB média!

Predvedenie výrobku je nutné si objednať minimálne 1 deň vopred.

Vybrať termín

Odosielam objednávku, čakajte prosím…

Vaša objednávka bola úspešne odoslaná

V najbližších dňoch vám potvrdíme termín. Ďakujeme!

Nepodarilo sa odoslať vašu objednávku

Skúsťe to znova alebo nás kontaktujte telefonicky či emailom

TRIANGLE BOREA BR08

Potom čo obdržime vašu objednávku vás budeme e-mailom alebo telefonicky kontaktovať. Po overení objednávky tovar nachystáme na predvedenie. Táto služba nie je spoplatňovaná.

Súvisiace produkty