NAD Vintage Listening Sessions | KohutAudio

01.02.2024 • 2 min

NAD Vintage Listening Sessions | 5.- 9. Február 2024

S potešením Vás pozývame na exkluzívnu posluchovú akciu NAD Vintage Listening Session. Preneste sa späť do 70. rokov minulého storočia s legendárnym zosilňovačom NAD 3030 a zaspomínajte si na obdobie, ktoré formovalo históriu hi-fi. Naspäť do prítomnosti vás potom prenesie úplne nový NAD C 3050 – integrovaný stereo zosilňovač, ktorý v sebe ukrýva 50 ročnú históriu značky NAD a štýlovým spôsobom ju prináša do budúcnosti. 

Počas akcie si budete môcť vypočuť oba modely týchto nádherných vintage strojov. A ak by ste si túto atmosféru chceli preniesť aj k vám domov, akčný set zosilňovača NAD C 3050 a streamovacej karty MDC2 BluOS-D bude k dispozícii na zakúpenie so zľavou až 400 €!

Príďte sa na chvíľu zastaviť v čase a nasať poriadnu retro atmosféru! Tešíme sa na vás.

Vypočujte si 50 rokov inovácií značky NAD s legendárnym zosilňovačom C 3030 a najnovším C 3050. Unikátna akcia NAD Vintage Listening Sessions prichádza na Slovensko!

📻 retro atmosféra s vintage technikou a nábytkom

🎶 playlisty na mieru vytvorené profesionálnymi hudobníkmi

🏷️ zľava až 400 EUR na set NAD C 3050 + MDC2 BluOS-D

🤩 zľava 15% na celý sortiment NAD (okrem zľavnených modelov)

od 1 499,00 €

NAD C 3050 Stereophonic Amplifier

Integrovaný zosilňovač C 3050 v sebe ukrýva 50 ročnú históriu značky NAD a štýlovým spôsobom ju prináša do budúcnosti. Zosilňovač má unikátny retro dizajn v podobe skrinky z orechového dreva, dvoch VU metrov, klasického tlačidlového ovládania a typografiu v kurzíve s logom NAD z obdobia 70. rokov. Pod vintage zovňajškom sa skrýva moderný HybridDigital UcD zosilňovač s úctyhodnými 100 wattmi trvalého výkonu na kanál a špičkový DAC prevodník Texas Instruments. O bohatú konektivitu sa starajú analógové aj digitálne vstupy vrátane moderného HDMI eARC a MM phono vstupu pre gramofón. Modulárna platforma MDC2 umožňuje pridať do zosilňovača rozširujúce moduly, ktoré poskytnú funkcie ako napr. BluOS multiroom streamovanie hudby vo vysokom rozlíšení alebo Dirac Live akustickú korekciu miestnosti.
Objav NAD C 3050 Stereophonic Amplifier

Ďalšie novinky